• +420 731 159 137

Fitness Authority Gear Whey Shock 2270 g

Fitness Authority Gear Whey Shock 2270 g

Fitness Authority Gear Whey Shock 2270 g

Cena: 995
Jednotková cena: 43.83 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 865 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kombinace syrovátkového (whey) koncentrátu a hydrolyzátu Obohacen o komplex enzymů Aminogen ®.

Whey Shock je produkt s vysokým obsahem bílkovin určený k přípravě lahodného nápoje vhodný zejména pro sportovce, kulturisty nebo osoby v dietním režimu se zvýšenou potřebou příjmu bílkovin. Tento produkt firmy GEAR nabízí vysoce kvalitní syrovátkový protein, založený na směsi patentovaného koncentrátu Carbelac ® a syrovátkového hydrolyzátu Optipep ™.

Carbelac® - Whey Protein Concentrate WPC je koncentrovaný protein získaný ze syrovátky. Vyrábí se pomocí ultra-filtrační technologie a obsahuje velké množství bílkovin a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).

Optipep™ - Hydrolyzovaný syrovátkový protein Syrovátkové bílkoviny jsou tvořeny dlouhými řetězci aminokyselin, které drží pohromadě peptidové vazby. Hydrolyzovaný syrovátkový protein je produkován při procesu známém jako enzymatická hydrolýza, kde jsou enzymy (přirozeně se vyskytující proteiny produkované všemi živými buňkami) využity k uvolňování těchto vazeb. Tímto procesem se vytváří peptidy různých velikostí a volné aminokyseliny.

Výrobce: V licenci pro G.E.A.R. 836 Grundy Ave. Holbrook NY 11741 vyrábí Fitness Authority.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g- 1 odměrka) rozmíchanou v 200-300 ml vody nebo odtučněného mléka, nejlépe před tréninkem nebo ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

392 kcal

Tuky

8 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

5,7 g

Sacharidy

8,8 g

-  z toho cukry

7,3 g

Bílkoviny

71 g

Soli

0,6 g

Vláknina

0,8 g

Aminogen ®

330 mg

 

SLOŽENÍ:

Premix protein [Carbelac ® (syrovátkový proteinový koncentrát, emulgátor (sojový lecitin)), Optipep ™ (syrovátkový proteinový hydrolyzát, emulgátor (sojový lecitin))], příchutě, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), Aminogen ® (komplex trávicích enzymů), barvivo (karamel), sladidla (acesulfam K, sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.