• +420 731 159 137

Fitness Authority Gear Amino Shock 366 g

Fitness Authority Gear Amino Shock 366 g

Fitness Authority Gear Amino Shock 366 g

Cena: 576
Jednotková cena: 157.38 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 501 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Amino Shock obsahuje esenciální aminokyselin BCAA, SAA, L-Glutamin, Citrulin malát. Zvýšení hladiny energie, regenerace a podpora budování svalstva.

Současná vědecká literatura kategorizuje poškození kosterního svalstva do dvou fází: tzv. primárního a sekundárního poškození. Primární poškození může být rozděleno do těchto mechanismů: metabolického a mechanického. Tato destrukce je způsobena při intenzivním anaerobním (absence kyslíku) silovém tréninku nebo náročných vytrvalostních cvičeních, odčerpáním zdrojů energie se zvýšenou produkci ,,odpadních“ látek, které je třeba eliminovat, aby došlo k efektivní regeneraci a reorganizaci svalové hmoty.

Amino Shock .... Vysoce efektivní zdroj leucinu, valinu a izoleucinu (BCAA), obsažených v takové koncentraci, která zoptimalizuje a zajistí jejich implementaci do motorické soustavy tím nejefektivnějším způsobem.

Přídavek L-glutaminu podporuje a rozšiřuje účinky obsažených BCAA.

Mnozí atleti a sportovci obecně věří, že více znamená lépe, ale pokud jde o aminokyseliny, je to právě správný poměr zastoupení jednotlivých složek BCAA, který zvyšuje jejich účinnost, stejně jako kvalitu potréninkové regenerace. Klíčem k úspěchu je využít dobu tzv. ,,anabolické okno“, které se otevírá okamžitě po tréninku, kdy je zrychlen oběhový systém a přemožené svalstvo je připraveno absorbovat potřebné živiny pro svůj růst a obnovu poškozených tkání. Dlouhý a tvrdý trénink má za následek odčerpání velkého množství glutaminu, který je třeba doplnit.

Amino Shock je obohacen o aminokyseliny SAA a citrulin malát, čímž vzniká propracovanější aminokyselinový profil.

SAA - aminokyseliny na bázi hydrolyzovaných glykoproteinů extrahovaných z kokonu bource morušového (Bombyx mori). Morušový protein byl užíván po staletí v tradiční čínské a korejské medicíně, a přesto, že se v západních zemích objevil teprve v nedávné době, je pro svou výbornou biologickou aktivitu využíván především jako složka v doplňcích kosmetického průmyslu. V závislosti na stupni hydrolýzy proteinů bource morušového lze získat 18-19 článkové peptidy s charakteristickou sekvencí aminokyselin, které díky speciálním výrobním technologiím a unikátní chemické skladbě, disponují enormní biologickou aktivitou. Jedinečně seřazené sekvence těchto peptidů jsou odpovědné za jejich mimořádně silný efekt, např. v kosmetice využívaný k posílení kožní textury nebo v krémech proti vráskám. Morušové proteiny poskytují všechny přirozené aminokyseliny se silným zastoupením: alaninu ( 41 % ) , glycinu ( 38 % ) , serinu ( 10 % ) , valinu ( 4 % ) a threoninu ( 2 % ). Ostatní aminokyseliny představují méně než 2% obsahu.

Citrulin je aminokyselina, která je zapojena do syntézy oxidu dusnatého NO . Citrulin je také prekurzorem kreatinu.

Je dobře známo, že kvalita potréninkové regenerace svalstva je významným faktorem při celkovém zdokonalování tělesných schopností sportovce a zvláště pak kulturistů.

Výrobce: V licenci pro G.E.A.R. 836 Grundy Ave. Holbrook NY 11741 vyrábí Fitness Authority.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (12,2 g – 2 odměrky) rozmíchanou v 200-250 ml vody, nejlépe před tréninkem a ihned po něm.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

12,2 g (2 odměrky)

L-glutamin

15 mg

L-leucin

80 mg

L-Izoleucin

1,2 mg

L-valin

1,4 mg

SAA amino komplex

(zejména alanin, glycin, serin, valin, threonin)*

16 mg

Citrulin Malát

2,1 mg

Taurin

200 mcg

SLOŽENÍ:

BCAA (L - leucin , L - isoleucin , L – valin), L - glutamin, citrulin malát, komplex SAA, aroma, taurin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza), protispékavé látky (oxid křemičitý), barvivo (indigo).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Obsahuje fenylalanin – není vhodný pro osoby trpící fenylketonurií. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.