• +420 731 159 137

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Creatine 500 g

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Creatine 500 g

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Creatine 500 g

Cena: 1 179
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1025 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

DOSTUPNOST RŮZNÝCH PŘÍCHUTÍ MŮŽE BÝT OMEZENÁ!

Whey Protein 2270 g

Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 19 výborných příchutí! Přípravek značky FA® nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy. Ve složení přípravku se nachází:

-          koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky

-         komplex AMINOGEN™ je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (32 g) rozmixovanou ve 200-300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1-3 dávky denně v závislosti na vašich individuálních potřebách.

AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.

V tréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32g) nejlépe ihned po probuzení, 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. V netréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32 g) nejlépe ihned po probuzení a případné další dávky dle potřeby mezi jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

32 g

Energetická hodnota

125 kcal

Tuky

2,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,7 g

Sacharidy

5,9 g

-  z toho cukry

5,6 g

Bílkoviny

20,2 g

Sodík (chlorid sodný)

0,077 g

Vláknina

0,2 g

Vápník (fosforečnan vápenatý)

160 mg

Fosfor (fosforečnan vápenatý)

128 mg

SLOŽENÍ:

Koncentrát syrovátkové bílkoviny, látky zvýrazňující chuť, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), emulgátor (sojový lecitin), přírodní barviva (karoten, karmín), trávící enzym (AMINOGEN®), sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Xtreme Creatine 500 g

-          Zvyšuje výdrž a sílu

-          Podporuje růst svalové hmoty

-          Dodává energii

-          Stimuluje syntézu bílkovin

-          Podporuje potréninkovou regeneraci

-          Nezpůsobuje disfunkce žaludku

-          Neskutečně čistá, bez zbytečných přídavků

-          Efektivnější než běžný monohydrát

-          Skvěle rozpustný

Mikronizovaný kreatin monohydrát není bezdůvodně brán za jeden z nejlepších doplňků stravy pro sportovce. Lidský organismus přirozeně vytváří kreatin ze tří aminokyselin – argininu, glycinu a methioninu. Výsledná forma se přeměňuje na fosfokreatin, který využívá mozek, srdce a příčně pruhovaná svalovina. Kreatin podporuje růst svalové hmoty, regeneraci, dodává energii, a co je nejdůležitější, je bezpečný. Mikronizovaná forma se vyznačuje vysokou čistotou, je lépe vstřebatelná organismem díky své velikosti a nezpůsobuje žaludeční potíže, které se můžou běžně vyskytnout běhěm užívání klasického monohydrátu. Xtreme Creatine® značky FA® nutrition se díky použití nejnovějších technologií vyznačuje vysokou kvalitou i všestranností. Na rozdíl od jiných kreatinových přípravků dostupných na trhu je Xtreme Creatine® dobře rozpustný a vstřebatelný.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g) rozmíchanou s vodou, či jiným oblíbeným nápojem, nejlépe 30 minut před tréninkem. Během užívání tohoto produktu se doporučuje zvýšit příjem tekutin.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (2/3 odměrky)

Energetická hodnota

0 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Kreatin monohydrát

5 g

SLOŽENÍ:

Mikronizovaný kreatin monohydrát.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Přípravek může způsobit nárůst váhy. Přípravek je určen pro kulturisty a sportovce vytrvalostních disciplín. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.