• +420 731 159 137

Fitness Authority Test Core 90 kapslí

Fitness Authority Test Core 90 kapslí

Fitness Authority Test Core 90 kapslí

Cena: 499
Jednotková cena: 5.54 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Skladem

TestCore® je velmi silný a účinný testosteronový booster, založený na synergických účincích maximálně zkoncentrovaných aktivních složek přípravku. Velmi bohaté složení TEST CORE rychle napomáhá ke zvýšení hladiny celkového a volného testosteronu na maximální fyziologickou úroveň. Zcela přírodní a bezpečný prostředek, bez škodlivých vlivů na zdraví, bez vedlejších účinků. Výrazně urychluje regeneraci po tréninku, pomáhá svlaovému růstu, zlepšuje náladu a posiluje libido. Asi po 25. roku života se u mužů razantně snižuje hladina testosteronu. Po čtyřicítce se jeho nedostatek projevuje i fyzicky, zvláště pak u mužů bez tělesné aktivity. Pro každého „chlapa” je tento androgenní hormon zásadní pro správnou funkci organismu, ale má ještě další využití - dokonale podporuje fyzickou aktivitu.

TestCore ® je opravdu bohatý na přírodní složky, které zvyšují hladinu celkového testosteronu (Tribulus Terestris, pískavice řecké seno, Damiana), obsahuje revitalizační a adaptogenní látky (Gingko biloba, ženšen, Rhodiola rosea), látky, které zvyšují „volný” testosteron (Avena sativa) a jiné účinné látky, které synergicky posilují správnou funkci těch zmíněných. TestCore® je doplněk, který je vhodný pro užívání mezi kreatinovými cykly, minimalizuje pokles síly, udržuje a zkvalitňuje svalovou hmotu. Test Core dodává energii, která se ztrácí s dokončením kreatinového cyklu. Pokud užíváte “silnější “ doplňky může být TestCore základem pro suplementaci, která nedovolí redukci vlastního endogenního testosteronu! Pokud jste vyčerpaní a potřebujete nakopnout, pak je právě TestCore® ideální řešení. Speciální gelové kapsle usnadňují vstřebatelnost i polykání.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli 3x denně, nejlépe před jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

Zinek

20 mg

Selen

50 mg

Bór

1000 mg

Tribulus terrestris extrakt (Tribulus terrestris)

1000 mg

Rhodiola rosea extrakt (Rhodiola rosea)

300 mg

L-arginin

150 mg

Extrakt z kořene Maca (Lepidium meyenii)

100 mg

Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.)

25 mg

Extrakt z listů ginkgo biloba (Ginkgo biloba)

18 mg

kořen ženšenu v prášku (Panax ginseng)

60 mg

extrakt z rostliny Damiana (Turnera difuse)

60 mg

Extrakt z ovsa (Avena sativa)

50 mg

Epilobium parviflorum extrakt

30 mg

Kořen muira puama

30 mg

Extrakt z kajenského pepře (Capsicum frutescens)

30 mg

SLOŽENÍ:

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, glycerin, zvlhčující látka (sorbitol), barviva (E171, E133, E132), purifikovaná voda], Tribulus terrestris extrakt, Rhodiola rosea extrakt, L-arginin, extrakt z kořene Maca, emulgátor (sójový lecitin), včelí vosk, kořen ženšenu, ovesný extrakt, síran zinečnatý, oxid hořečnatý, Epilobium parviflorum extrakt, kořen muira puama, extrakt z kajenského pepře, seleničitan sodný, extrakt z pískavice řecké seno, extrakt z Gingko biloba, Damiana extrakt, boritan sodný.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.