• +420 731 159 137

Fitness Authority Flex Core 112 kapslí

Fitness Authority Flex Core 112 kapslí

Fitness Authority Flex Core 112 kapslí

Cena: 439
Jednotková cena: 391.96 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 382 Kč
Dostupnost: Skladem

FlexCore® je komplexní přípravek obsahující složky posilující vaše klouby, šlachy a vazy. Obsahuje koncentrované a synergicky působící látky, které jsou zodpovědné za výstavbu a rekonstrukci defektů kloubní chrupavky a posílení kloubního maziva. Intenzivní cvičení může vést k přetížení s následným zraněním části kloubního systému. FlexCore® obsahuje speciální gelové kapsle pro maximální vstřebání využitelných složek a snadné polykání.

Problém slabší kondice a výkonnosti našich kloubů a kostí je skutečnou pohromou pro naši tělesnou realizaci a to v každém věku. To se týká starších lidí (přirozená degenerace) i těch mladších (sportovců). Intenzivní cvičení a tréninková zátěž u sportovců vede k rychlejšímu znehodnocení pojivových tkání a kloubního povrchu. Prevence je lepší než léčba. Díky systematickému a pravidelnému doplňování účinných látek a minerálů obsažených v FlexCore ®, máme mnohem větší šanci vyhnout se zraněním a úrazům, oddálit přetížení kloubů a vazů, odstranit bolest a nepohodlí, které mohou bránit správné funkci našeho pohybového aparátu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli 4x denně spolu s jídlem nebo po jídle.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle

Vitamín C

100 mg

Vitamín E

68 mg

Zinek

10 mg

Mangan

1,2 mg

Selen

10 mg

Glukosamin hydrochlorid (včetně glukosaminu)

1500 mg

Lněný olej

1000 mg

Zázvorový extrakt (Zingiber officinale)

475 mg

Výtažek z oddenku kurkumy (Curcuma longa)

55 mg

Chondroitin sulfát

104 mg

Extrakt z kůry Boswellia serrata kadidla

100 mg

Quercetin

100 mg

Bromelain

50 mg

Kyselina hyaluronová

1 mg

SLOŽENÍ:

Slunečnicový olej, želatinová tobolka [želatina, glycerol, barvivo (karamel), čištěná voda], glukosamin hydrochlorid, lněný olej, zázvorový extrakt, uhličitan vápenatý, extrakt z oddenků kurkuma, včelí vosk, emulgátor (sojový lecitin), sodná sůl, chondroitin, vitamín C (kyselina askorbová), quercetin, vitamín E (acetát D-alfa-tokoferol), bromelain, oxid zinečnatý, síran manganatý, kyselina hyaluronová.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.