• +420 731 159 137

Fitness Authority Vita Core 90 kapslí

Fitness Authority Vita Core 90 kapslí

Fitness Authority Vita Core 90 kapslí

Cena: 309
Jednotková cena: 3.43 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 269 Kč
Dostupnost: Skladem

Vita Core ® může být ideálním doplňkem výživy každého jedince a zejména každého sportovce. Tento dokonale vyvážený komplex vitamínů a minerálních látek je do přípravku zakomponován v synergických poměrech. Vitamíny a minerály jsou zásadní látky zodpovědné za průběh všech životně důležitých procesů probíhajících v těle. Vita Core ® je doplněk významně podporující intenzivní a efektivní silový, aerobní i vytrvalostní trénink. Doporučuje se pro každodenní použití, zejména pokud vaše strava není správně vyvážená z hlediska příjmu důležitých vitamínů a minerálů. Současná kvalita potravin je vlivem chemických a konzervačních zásahů nedostatečná i na obsah vitamínů a minerálů. Omezená nabídka klíčových vitamínů a minerálů brání efektivitě poctivých tréninků. Vitamíny a minerály jsou pro organismus během fyzických aktivit stejně důležité jako bílkoviny, aminokyseliny, sacharidy nebo kreatin. Pro lepší vstřebávání a pohodlné polykání Vita Core ® je vyráběn ve speciálních gelových kapslích.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně s jídlem nebo po jídle.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín A

808 mg

Vitamín D

5 mcg

Vitamín E

20 mg

Vitamín C

80 mg

Vitamín B1

1,1 mg

Vitamín B2

1,7 mg

Niacin

12 mg

Vitamín B6

2 mg

Kyselina listová

400 mcg

Vitamín B12

6 mcg

Biotin

50 ug

Kyselina pantotenová

6 mg

Vápník

136 mg

Hořčík

60 mg

Měď

1 mg

Mangan

2 mg

Chróm

40 mg

Zinek

10 mg

Jód

100 mg

Železo

10 mg

Selen

50 mcg

Molybden

75 mg

Slunečnicový olej

547 mg

-     včetně ω-6 mastných kyselin

360 mg

-     včetně ω-9 mastné kyseliny

106 mg

SLOŽENÍ:

Hydrogenfosforečnan vápenatý, slunečnicový olej, želatinová tobolka [želatina, glycerol, zvlhčující látka (sorbitol), barviva (E140 (ii), E171, E172 (i)), čištěná voda], oxid hořečnatý, vitamín C (kyselina L- askorbová), emulgátor (sojový lecitin), včelí vosk, selen (IV) sulfát, vitamin E (směs tokoferolů), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), kyselina pantotenová (D-pantothenát vápenatý) síran manganatý, síran měďnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin A (retinol palmitát), vitamin B1 (thiamin mononitrát), vitamin B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina listová), chlorid chrom (III), vitamin D (cholekalciferol), molybdenan (VI) sodný, jodid draselný, D-biotin.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, korýše a měkkýše!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Obsahuje fenylalanin. Neužívejte pokud trpíte fenylketonurií.Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.