• +420 731 159 137

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Cena: 489
Jednotková cena: 122.25 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 425 Kč
Dostupnost: Skladem

Pečlivě připravovaný glutaminový suplement určený pro sportovce i rekreační fitness fanoušky. Obsahuje nejpropracovanější formy glutaminu s přídavkem nejsilnějšího imunitního stimulantu – Beta-glukanu. Je to komplexní doplněk, který vám umožní rychle regenerovat svalstvo po tréninku, doplnit reservoár svalového glykogenu po vytrvalostních výkonech, aplikovat nízkokalorickou dietu bez ohrožení vašeho imunitního systému (po dlouhých a intenzivních trénincích) nebo naběhnout na kreatinový cyklus!

GlutaCore ® je univerzální řešení: základ sportovní suplementace a pozitivní účinky na vaše zdraví jen v jednom výrobku!

GlutaCore ® je nejlepší L-glutaminový doplněk na trhu - s tímto záměrem byl navržen a vyroben. Uvažovali jsme o každém aspektu L-glutaminu a jeho vlivu na lidské tělo, čerpali jsme ze zkušeností celého spektra lidí z „branže“, od tvrdě pracujících profesionálních sportovců po rekreační a rehabilitační trenéry. GlutaCore ® je naprojektován pro maximální anabolismus a nárůst svalové hmoty. Můžete ho užívat společně s jinými doplňky linie Core a dopřát si synergického účinku této kombinace. Přidání vitamínů B zvyšuje biologickou dostupnost a chrání před tělo před deficitem těchto vitamínů po intenzivním tréninku. V závislosti na dávce může GlutaCore® způsobit nárůst svalové hmoty anebo jen udržet aktuální kondici redukcí katabolických procesů. Výrazně zlepšuje potréninkovou regeneraci, posiluje imunitní systém, má detoxikační účinky a prospívá funkci tenkého střeva.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (6,2 g – 1 odměrka) rozmíchanou v 150 ml vody, 1 dávku před tréninkem a druhou ihned po něm.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

6,2 g (1 odměrka)

L-glutamin

3000 mg

N-acetyl-L-glutamin

1000 mg

Glutamin AKG

1000 mg

Taurin

1000 mg

Beta-1 ,3-glukan

100 mg

Vitamín B1

0,45 mg

Vitamín B2

2 mg

Niacin

10 mg

Vitamín B6

1,5 mg

Vitamín B12

3 mcg

 

SLOŽENÍ:

L-glutamin, N-acetyl-L-glutamin, glutamin alfaketoglutarát, taurin, Hydrogenfosforečnan draselný, beta-1 ,3-glukan, příchuť, vitamíny (nikotinamid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.