• +420 731 159 137

Fitness Authority Crea Core 350 g

Fitness Authority Crea Core 350 g

Fitness Authority Crea Core 350 g

Cena: 469
Jednotková cena: 134 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 408 Kč
Dostupnost: Skladem

Kreatinový suplement založený na pokročilých formách kreatinu, včetně populárního kreatinu HCl (3000mg v jedné dávce!).Výrobek je obohacen o CarnoSyn ®, což je patentovaná forma Beta-alaninu, který snižuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech během dlouhých tréninků. Přídavek pískavice (řecké seno) má při užívání za následek vzestup hladiny testosteronu, který pomáhá při budování kvalitní, pevné svalové hmoty. Každá forma kreatinu v CreaCore ® byla naměřena a přidána v přesném množství, aby se vaše tréninky posunuly na vyšší úroveň.

Maximálně efektivní suplement poskytující kreatin nejvyšší kvality Creatine HCL. Obsahuje pokročilé formy kreatinu obohacené o CarnoSyn® Beta-Alanin a pískavici. Zvyšuje tělesnou výkonnost a buduje svalstvo.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (7 g – 1 odměrka) rozmíchanou v 150 ml vody, nejlépe před tréninekm.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

7 g

Kreatin HCl

3000 mg

Dikreatin malát

1500 mg

Kreatin AKG

500 mg

Beta-alanine (CarnoSyn®)

1000 mg

Fenugreek Trigonella foenum-graecum L.

200 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin hydrochlorid, dikreatin malát, beta-alanine (CarnoSyn®), kreatin alpha-ketoglutarát, fenugreek prášek Trigonella foenum-graecum L., sladidlo (sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.