• +420 731 159 137

Fitness Authority Lipo Core 90 kapslí

Fitness Authority Lipo Core 90 kapslí

Fitness Authority Lipo Core 90 kapslí

Cena: 419
Jednotková cena: 4.66 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 364 Kč
Dostupnost: Skladem

LipoCore ® je moderní a vysoce účinný doplněk stravy, vybaven obsahem složek, které zlepšují metabolismus tuků a pomáhají udržovat zdravou tělesnou váhu. Pro zlepšení vstřebatelnosti a biologické dostupnosti byla aplikována unikátní technologie želatinových kapslí, která umožňuje maximální využití všech účinných látek obsažených v kapsli. LipoCore ® je spalovač vyvinut na naturální bázi, opatřen extrémně koncentrovanými složkami, stimulujícími buněčný metabolismus. Složky rostlinného původu účinkují v organismu synergeticky a jedním z důsledků je i potlačení chuti na jídlo nebo hlad obecně. Kromě toho mohou mít účinné látky obsažené v přípravku vliv na snížení hladiny špatného cholesterolu v krvi a vedou ke zlepšení koncentrace a zbystření smyslů. LipoCore ® je zcela přírodní “energetický“ prostředek, připraven ze směsi látek využívaných při intenzivních cvičeních.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (3 kapsle) denně, ráno nebo odpoledne, více než 4 hodiny před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

Chrom

60 mg

Extrakt z Malabar tamarind (Garcinia cambogia)

200 mg

Kofein

200 mg

Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis)

120 mg

Extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium)

120 mg

Extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi)

100 mg

Guarana extrakt (Paulinia cupana)

100 mg

L-karnitin

90 mg

Zázvorový extrakt (Zingiber officinale)

45 mg

Extrakt z kajenského pepře (Capsicum annuum)

45 mg

Extrakt z černého pepře (Bioperine ® - 95% piperin)

7,5 mg

SLOŽENÍ:

Slunečnicový olej, želatinová tobolka [želatina, glycerol, zvlhčující látka (sorbitol), čištěná voda, barvivo (E172 (i))], Malabar tamarind extrakt, kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z plodů hořkého pomeranče, extraktu z grapefruitových jadérek, extraktu guarany, L-karnitin, včelí vosk, emulgátor (sójový lecitin), zázvorový extrakt, extrakt z kajenského pepře, extrakt z černého pepře (Bioperine ®), chlorid chromu (III).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek obsahuje 200 mg kofeinu ve 3 kapslích. Je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu a chladu mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.