• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroLean 90 kapslí

Kevin Levrone LevroLean 90 kapslí

Kevin Levrone LevroLean 90 kapslí

Cena: 449
Jednotková cena: 4.99 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: KEVIN LEVRONE

LevroLEAN je spolehlivý a efektivní doplněk stravy pro všechny, kdo se snaží dosáhnout nebo si udržet štíhlou a vytvarovanou postavu. Každá kapsle LevroLEAN obsahuje pečlivě vybrané spektrum bioaktivních látek, které urychlováním metabolismu tuků pomáhají redukovat tukovou tkáň.

Extrakt z kakaových semen – pomáhá snižovat tělesnou váhu a přispívá ke zlepšení metabolismu tuků. Optimalizuje tělesné prostředí tak, že z Vašeho těla vytvoří doslova tukovou spalovnu a tím usnadňuje práci s váhovým úbytkem.

Extrakt z listů zeleného čaje – pomáhá redukovat tělesný tuk prostřednictvím posílení oxidace a metabolismu tuků. Podporuje ochranu kůže proti UV paprskům a znečišťování vyvolávaném oxidačními procesy. Je také známý pro svou schopnost udržovat pevnost kostí, ale i zdravou hladinu cukru v krvi.

Extrakt ze semínek guarany – pomáhá k udržování zdravé tělesné váhy a přispívá k intenzivnějšímu metabolismu tuků.

Extrakt z kajenského pepře – přispívá k redukci tuků a podporuje režim hubnutí. Extrakt z hořkého pomeranče – pomáhá s redukcí tělesného tuku a udržováním optimální váhy. Podporuje metabolismus tuků a sacharidů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-3 kapsle denně (před snídaní, obědem a tréninkem), zapijte dostatečným množstvím vody.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Extrakt z pomerančů (6% synefrin)

75 mg (4,5 mg)

Extrakt z grapefruitu

37,5 mg

Extrakt z červených pomerančů

22,5 mg

Extrakt z hořkých pomerančů

178 mg

Extrakt z kakaových semínek (20% theobromin)

36,6 mg (7,3 mg)

Extrakt z malinových ketonů

33,3 mg

Extrakt z bílého čaje (45% EGCG)

40 mg (18 mg)

Extrakt ze zázvoru (5% Gingerolů)

25 mg (1,25 mg)

Extrakt ze zelené kávy (kyselina chlorogenová 50%)

10 mg (5 mg)

Extrakt ze zeleného čaje (80% kofeinu)

79,3 mg (63 mg)

Extrakt z guarany (22% kofein)

15 mg (3,3 mg)

Extrakt z kajenského pepře

30 mg

Extrakt z černý pepře (98% piperin)

3,07 mg (3 mg)

Vitamín C

30 mg

kyselina pantothenová

4 mg

Vitamín B6

1 mg

SLOŽENÍ:

Extrakt z hořkého pomeranče (Citrus bigaradia Duch.), želatina, extrakt z listů zeleného čaje (Camelia sinensis L.), pomerančový extrakt (Citrus aurantium var dulcis.), extrakt z listů bílého čaje (Camellia sinensis L.), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi MACF.), extrakt ze semene kakaovníku pravého (Theobroma cacao L.), extract z malinového ketonu (Rubus idaeus L.), vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z kajenského pepře (Capsicum frutescens L.), zázvorový extrakt (Zingiber offcinale Roscoe), extrakt ze sladkého pomeranče (Citrus sinensis (Linn.) Osbeck), plnidla (E460 (i), E431), extrakt ze semínka guarany (Paullinia cupana HBK), extrakt ze zelené kávy (Coffea arabica L.), protispékavé látky (E470B, E551), maltodextrin, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), extrakt z černého pepře (Piper nigrum L.), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), barva (E171).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Přípravek může způsobit nárůst váhy. Přípravek je určen pro kulturisty a sportovce vytrvalostních disciplín. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.