• +420 731 159 137

Scitec Attack 2.0 320 g

Scitec Attack 2.0 320 g

Scitec Attack 2.0 320 g

Cena: 399
Jednotková cena: 124.69 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 347 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Zaútoč na závaží naší novou předtréninkovou kreatinovou formulí! Nezúčastni se nadbytečné debaty o tom, který z kreatinů je nejlepší - užívej vícero druhů! "Zbombarduj" všechny své svalové buňky důležitými keratinovými druhy, naším "CREA-BOMB" matrixem. Každá jedna dávka obsahuje 5 gramů nejvíce vědecky zkoumaného kreatinu, kreatinu monohydrátu (a dalších keratinů, které jsou složkou našeho patentovaného keratinového matrixu). Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

ATTACK! obsahuje významnou dávku extra aminokyselin a vitamínů, včetně různých doplňujících látek, které se účastní v Krebsově cyklu, který odpovídá za energetické zásobení těla. Většina našich klíčových účinných látek přispívají k jednomu nebo k více uvedeným pozitivním fyziologickým účinkům:        Normální tvorba energie látkovou přeměnou

Tlumení únavy a vyčerpání

Normální syntéza aminokyselin

Normální činnost nervového systému

Normální činnost imunitního systému

Normální tvorba krve

Normální psychická činnost

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

I když jste před časem nebyli příznivcem kreatinu, naše speciální kombinace s přídavnou složkou glykocyaminem Vás přesvědčí o opaku! Navíc jsou zde přidány ještě další složky pro podporu a uvolňování inzulínu, který umožňuje kvalitnější vstřebání přijatých živin do buněk.

Oxid dusnatý zvyšuje přítok krve a tím i celkové maximální napumpování. Různé formy citrulinmalátu dodávají organismusmu více energie během tréninku, podporují odbourávání kyseliny mléčné a amoniaku, tvorbu ATP a fosfokreatinu spojenou se zlepšením regenerace po tréninku.

Bez cukru - s nulovou kalorickou hodnotou!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 dávku (10 g) v 500 ml studené vody (používejte jen vodu).

Užívejte 30 minut před tréninkem, jinak ihned po tréninku. Pro maximální efekt můžete vypít první dávku Attack! před a druhou po tréninku nebo před jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

10 g (1 odměrka)

Kreatin

5 g

Attack Stack

9,465 mg

SLOŽENÍ:

Stack pro zvětšení objemu buněk (multi-vektor kreatin matrix, taurin, taurin-ethylester, etain, glykocyamin), pro podporu oxidu dusíku a napumpování (arginin AKG (arginin alfa ketoglutarát), citrulin malát, citrulin malátester), podpora inzulínu (ALA, R-ALA, 4-hydroxyisoleucin), podpora energie a regenerace (citrulin malátester, citrulin malát)

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek neobsahuješ alergeny potřebné pro označení podle směrnice EU 2000/13/ES, v platném znění.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.