• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroRecovery 525 g

Kevin Levrone LevroRecovery 525 g

Kevin Levrone LevroRecovery 525 g

Cena: 739
Jednotková cena: 140.76 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 643 Kč
Dostupnost: Skladem

Zůstaň povzbuzený a odstraň vyčerpání a únavu po tréninku

Veškerá intenzita a cvičení bortící limity neznamenají mnoho bez dostatečného nabití. LevroRecovery je moderní výživa doplňující stravu o řadu aminokyselin, včetně L-glutaminu a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), obohacené o HMB, L-karnitin, niacin, vitamin B6 a B12. Perfektní potréninková kombinace k suplemenatci v období zvýšené fyzické aktivity.

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které zahrnují: leucin, isoleucin a valin. Patří do skupiny esenciálních aminokyselin, což znamená, že je tělo nemůže samo produkovat a musí být dodány se stravou. Další esenciální aminokyseliny jsou fenylalanin, methionin, tryptofan, threonin a lysin, ale leucin, isoleucin a valin uspokojí asi 40% toho, co tělo potřebuje. Vědci z Lékařské univerzity v Indianě (USA) ukázali, že před a po tréninku má doplnění aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) pozitivní vliv na regeneraci svalů po cvičení, zatímco pomáhá ve vývoji svalové hmoty (1).

L-glutamin je nejběžnější aminokyselina v lidském těle a je odpovědný za udržování pozitivní dusíkové bilance, za syntézu svalových proteinů a za zvýšení přirozené immunity (2,3). Navíc, díky vitamínu B6, B12 a niacinu, které přispívají k redukci únavy a vyčerpání po tvrdém trénování se nebudete cítit úplně vysílení.

Profesionální vzpěrači a kulturisté berou svou potréninkovou výživu stejně vážně, ne-li vážněji, než doplňky před a během tréninku. Je to způsob jak maximálně využít tělesný metabolismus k obnově svalů po cvičení.

(1) Yoshiharu Shimomura et al., Exercise promotes BCAA catabolism: effects of BCAA Supplementation on skeletal muscle during exercise, the Journal of nutrition(2) Michael Gleeson, Dosing and Efficacy of Glutamine Supplementation in Human Exercise and Sport Training, The Journal of Nutrition 2008(3) Yoshiharu Shimomura et al., Supplementation on Skeletal Muscle during Exercise, the Journal of nutrition 2004

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (21 g – 2 odměrky) rozmíchanou v 250-500 ml vody, nejlépe po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

21 g (2 odměrky)

Niacin

10 mg

Vitamín B6

2 mg

Vitamín B12

2 mcg

BCAA komplex (2:1:1)

3000 mg

-     z toho L-leucin

2000 mg

-     z toho L-isoleucin

1000 mg

-     z toho L-valin

1000 mg

Glutaminový komplex

4000 mg

L-glutamin

2000 mg

L-glutamin AKG

1000 mg

L-glutamin malát

1000 mg

Aminokyselinový profil

7800 mg

L-alanin

2200 mg

L-serin

700 mg

Glycin

2300 mg

L-histidin

100 mg

L-arginin

200 mg

L-threonin

400 mg

L-prolin

300 mg

L-tyrosin

200 mg

L-methionin

100 mg

Cystein

100 mg

L-fenylalanin

170 mg

l-lysin

420 mg

L-tryptofan

60 mg

HMB (β-hydroxy-β methylbutarate)

3000 mg

L-karnitin

1000 mg

 

SLOŽENÍ:

 Směs aminokyselin [aminokyseliny z hedvábí (SAA) (glycin, L-alanin, L-serin, L-tyrosin, L-asparagin, L-arginin, L-threonin, L-valin, L-histydin, L-prolin , L-isoleucin, L-leucin, L-fenylalanin, L-methionin, L-glutamin, L-lysin), komplex BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), glutaminový komplex (L-glutamin, L-glutamin alfaketoglutarát (AKG), L-glutamin malát), L-asparagin, L-lysin, L-threonin, L-prolin, L-serin, L-alanin, L-fenylalanin, L-tyrosin, L-arginin, cystin , glycin, L-histidin, L-methionin, L-tryptofan], β-hydroxy-β methylbutarát (HMB), L-karnitin, aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamínový premix [niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin)], regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (červená řepa).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.