• +420 731 159 137

Fitness Authority Crea Stack 300 g

Fitness Authority Crea Stack 300 g

Fitness Authority Crea Stack 300 g

Cena: 333
Jednotková cena: 111 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 290 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

CREA STACK je ojedinělá směs obohacující stravu o kreatin. Tento produkt je doporučen obzvláště atletům a lidem s vysokou pohybovou aktivitou nebo při zvýšené fyzické zátěži. Kreatin je bezbílkovinná aminokyselina přirozeně se vyskytující v živočišných organismech a v menší míře i v rostlinách. Látka je produkována v játrech, ledvinách a ve slinivce břišní. Kreatin zvyšuje fyzický výkon především během série krátkých a intenzivních cvičení. Jak bylo vypozorováno, požadované účinky nastávají při příjmu 3 g kreatinu denně. Unikátní směs CREA STACK dodává tělu až 5 různých forem kreatinu: kreatin hydrochlorid, kreatin alfa-ketoglutarát, kreatin ethyl ester, kreatin monohydrát a di-kreatin malát. Rozlišné formy doplňku umožňují zásobit tělo kreatinem ve všech možných podobách. Organické složky spojené s molekulami kreatinu navíc mohou mít obzvláště pozitivní vliv na naše tělo. Kreatinový doplňek přináší mnoho výhod. Nedopusťte, abyste byli průměrní. Zkuste CREA STACK od Premium Nutrition Series!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávka (5,6 g – 1 odměrka) rozpuštěnou v 300 ml vody, nejlépe před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5,6 g (2 odměrky)

Kreatinová směs celkem

5 g

Kreatin hyfdrochlorid

1000 mg

Kreatin alfa-ketoglutarát

1000 mg

Kreatin etyl ester

1000 mg

Di-kreatin malát

1000 mg

Kreatin monohydrát

1000 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin matrix (kreatin hydrochlorid, kreatin alfa-ketoglutarát , kreatin etyl ester, kreatin monohydrát a di-kreatin malát).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.