• +420 731 159 137

Fitness Authority Power Pump 420 g

Fitness Authority Power Pump 420 g

Fitness Authority Power Pump 420 g

Cena: 549
Jednotková cena: 130.71 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 477 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

POWER PUMP je novodobý komplexní předtréninkový výrobek, navržený k povzbuzení těla a maximalizaci účinku „svalové pumpy“. POWER PUMP je koncipován pro nejtvrdší a nejnáročnější tréninky. Pro maximalizaci účinku svalové pumpy jsme pro vás využili nejlepší možné dostupné ingredience. Beta-alanin obsažený v POWER PUMPu je prekurzor karnosinu a je odpovědný za vznik procesu produkce oxidu dusnatého a syntázy oxidu dusnatého (enzym odpovědný za produkci NO). L-arginin, arginin alfa-ketoglutarát a agmatin sulfát se také starají o syntézu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je důležitá molekula, která je součástí mnoha fyziologických procesů v našem těle. Způsobuje uvolnění cévního endotelu, což vede k příčnému rozšíření krevních cév. Díky tomu je umožněno větší proudění krve a živin do pracujících svalů. Přidaná složka beta-alanin prodlužuje správnou funkci svalů. S beta-alaninem je možné provádět delší a intenzivnější tréninky, a to díky zvýšené schopnosti udržet přiměřené pH ve svalech. Při vytváření POWER PUMPu jsme nezapomněli ani na velmi důležitou součást tréninku, a to na soustředění a stimulaci centrálního nervového systému. Připravili jsme vám velké množství kofeinu, taurinu (neurotransmiter), tyrosinu (což je důležitý dopaminový prekurzor - neurotransmiter, tyroxin, trijódtyronin, adrenalin a noradrenalin), vitamín B-komplex a hořčík (odpovědný za stimnulaci centráního nervového systému a zlepšuje soustředění) [1] [2]. Co je důležitější, hořčík reguluje funkce významných metabolických procesů a enzymové aktivity a zodpovídá za správnou činnost svalů během intenzivního cvičení [2]. [1]Podlewski J.K., Chwalibogowska-Podlewska A., Leki współczesnej terapii Wydanie XVII. Split Trading sp. z o.o. Warszawa 2005r, 104 [2]Podlewski J.K., Chwalibogowska-Podlewska A., Leki współczesnej terapii Wydanie XVII. Split Trading sp. z o.o. Warszawa 2005r, 386

POWER PUMP z řady PREMIUM je nejlepší prostředek pro každého, kdo chce prolomit běžný trénink a poznat dokonalou svalovou pumpu. Díky synergickému působení složek, vám POWER PUMP umožní dosáhnout vrcholu trénování. Nyní máte nástroj, jak se odlišit od ostatních. Běžte výš, užívejte POWER PUMP!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (14 g – 2 odměrky) rozpuštěnou ve 200-250 ml vody, vypijte 1 dávku, nejlépe 30 minut před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

14 g (2 odměrky)

Hořčík

60 mg

Thiamin (vitamín B1)

1,1 mg

Riboflavin (vitamín B2)

1,4 mg

Vitamín B6

1,4 mg

Vitamín B12

2,5 mcg

Niacin

8 mg

Beta-alanin (jako CarnoSyn)

3000 mg

Tauriun

2000 mg

Citrulin Malát

2000 mg

Arginin alfa-ketoglutarát

1500 mg

L-arginin

1000 mg

Tyrosin

1000 mg

L-Karnitin

1000 mg

Agmatin sulfát (jako AgmaMAX)

500 mg

Glukoronolakton

500 mg

Kofein

100 mg

SLOŽENÍ:

Beta-alanin (od CarnoSyn®) taurin, citrulin malát, arginin alfa-ketorulát, L-arginin, tyrosin, L-karnitin, aroma, agmatin sulfát (od AgmaMAX®), glukuronolakton, soubor vitamínů a minerálů [oxid hořečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (thiamin mononitrát), vitamín B12 (kyankobalamin)], sladidlo (sukralóza), kofein, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), barvivo (antokyanin), protispékavá látky (oxid křemičitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek obsahuje kofein (100 mg/1 dávka). Je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.