• +420 731 159 137

Fitness Authority Vitarade EL 1000 g

Fitness Authority Vitarade EL 1000 g

Fitness Authority Vitarade EL 1000 g

Cena: 199
DPH: 15%, Cena bez DPH: 173 Kč
Dostupnost: Skladem

EXP 04/19

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

Výjimečný nápoj sportovců s viditelným efektem. Vitargo® EL™ švédského výrobce SwenCarb obsahuje unikátní patentované Vitargo™ a nezbytné minerály. S tímto výrobkem se můžeš spolehnout na udržení hladiny cukru v krvi a minerální rovnováhy v době tréninku nebo při závodech a také na doplnění hladiny glykogenu, minerálních složek a vody po fyzické námaze. Vitargo® CL™ nebo Vitargo® EL™? Který nápoj si mám vybrat? S obsahem minerálů či bez přidaných minerálů? V době kratších tréninků (do 1 hodiny) suplementace minerály není nutná, pokud jsou doplňovány dobrou dietou. V tomto případě stačí užívat Vitargo® CL™ . Pokud ale sportovec provozuje těžkou fyzickou aktivitu trvající delší časový úsek, suplementace minerály se může stát nezbytnou pro udržení hladiny elektrolytů a předcházení svalovým křečím. Suplementace dodatkovými minerály je vhodná také tehdy, pokud trénink probíhá ve vysoké okolní teplotě nad 25°C. V takových případech zvolte Vitargo® EL™ Výhody Vitarga jsou popsány u výrobku Vitargo Carboloader.

Vitarade Pure - čistý je unikátní, patentovaný sacharid, vytvořený speciálně pro elitní sportovce. Umožňuje efektivní dostupnost lehce přijatelné energie pro svaly (glykogen). Patentovaná složka tvořící základ výrobku byla podroben mnoha speciálním klinickým testům v institutu Karolinska ve Stokholmu a porovnávána s „obvyklými" sacharidovými nápoji. Tyto výzkumy prokázaly, že Vitargo mnohem lépe doplňuje nedostatek glykogenu a žaludkem prochází o 80% rychleji. - Vitargo zůstává v žaludku velmi krátkou dobu, díky tomu nezpůsobuje těžkosti po užití. - Vitargo neabsorbuje vodu z rezervoárů organismu, právě naopak může zvýšit zásoby vody v krevním oběhu, protože se chová v době cvičení jako „pumpa" . - Uskladňování sacharidů z Vitargo zajišťuje vysokou hladinu glykogenu. Užití Vitargo chvíli před tréninkem nesníží vytrvalost - Vitargo také pomáhá doplnit nedostatek glykogenu, pokud jej použijete po závodech nebo po tréninku. To dovoluje udržení kladné energetické bilance, díky tomu nedochází k oslabení po tréninku, zvyšuje se odolnost, proto budeš méně náchylný na infekce. Mnoho sportovců občas mívá před závody negativní zkušenosti se žaludkem. Co tím myslíme? Víme, že není možné se v době dlouhé a intenzivní fyzické námahy omezovat pouze na příjem tekutin, nesporně existují také suplementy v podobě sacharidů. Pokud chcete docílit nejlepších výsledků a zároveň pominout problémy se žaludkem je jejich výběr zásadní. Když si vybereš jednoduché sacharidy jako např. cukr nebo glukózový sirup, riziko problémů se žaludkem značně vzroste. Pokud sáhneš na druhou stranu řady pro sacharidy v podobné struktuře jako je škrob, čili pro větší složenou sacharidovou molekulu v podobě Vitargo, uděláš ten nejlepší výběr!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (75 g) rozmíchanou s 750 ml vody.

Způsoby užívání:

s cílem povzbuzení – 2 dávky denně mezi jídly 3 dny před závodem s cílem regenerace – 1 dávka ihned po tréninku skupinové sporty – 1 dávka den před zápasem v době námahy – 1 dávka smíchaná s 900ml vody na každou hodinu tréninku

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

370 kcal

Bílkoviny

0,5 g

Sacharidy

92 g

Obsah škrobu

87 g

Tuky

0 g

Jednoduché cukry

0 g

Zinek

105 mg

Sodík

360 mg

Vápník

140 mg

Hořčík

55 mg

SLOŽENÍ:

96% komplex sacharidů (maltodextrin, dextróza, fruktóza), chlorid sodný, chlorid draselný, citrát hořečnatý, chlorid vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma, sladidla (sukralosa), barviva (E133 1; *E104 2 3,4,5; beta-karoten 4, 5; *E102 6; práškový koncentrát z červené řepy 7, 8; E171 9; E141 10; práškový extrakt z kořene černé mrkve 11; * může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí). 1 Borůvka, 2 Citrón, 3 Limetka, 4 Pomeranč, 5 Mango, 6 Meloun, 7 Jahoda, 8 Vodní meloun, 9 Grep 10 Zelené jablko, 11 Hroznové víno.

Příchutě: borůvka, jahoda, pomeranč, citrón.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Obsahuje fenylalanin!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.