• +420 731 159 137

Fitness Authority So good! Protein 908 g

Fitness Authority So good! Protein 908 g

Fitness Authority So good! Protein 908 g

Cena: 499
Jednotková cena: 54.96 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Skladem

SO GOOD PROTEIN ! ® je proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny (Isolac®, Optipep®, PeptoPro®) a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získány speciální metodou vakuového vymrazování (lyofilizace), aby se zachovala jejich co nejvyšší výživová hodnota.

Použité suroviny: Optipep™ hydrolyzovaný koncentrát syrovátkového proteinu - vyrobeno v Carbery Group, Irsko. Isolac™ : izolát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje alespoň 90% bílkovin, - vyrobeno v Carbery Group, Irsko. PeptoPro® - je unikátní protein s obsahem 80 % bílkovin získaných z kaseinu mléčné bílkoviny, Royal DSM N.V.

Syrovátkový protein má nejvyšší nutriční hodnotu a biologickou aktivitu ze všech forem bílkovin dostupných v klasickém potravinářství. Je to právě výborná stravitelnost a bohatý aminokyselinový profil co jej činí tím nejefektivnějším. Mimo to, že proteiny přispívají k růstu svalové hmoty a pomáhají při udržování zdravých kostí, je příjem bílkovin základem pro řádný průběh metabolických procesů, a to zejména při tělesných cvičeních a v době zvýšené potřeby příjmu bílkovin - při hubnutí .

Lyofilizované ovoce poskytuje přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty nezbytné pro zachování lidského zdraví. Vitamíny a minerální látky jsou v odpovídajících dávkách potřebné pro udržení dobrého zdraví a imunitních funkcí. Antioxidanty jsou látky, které pomáhají redukovat volné radikály, tím, že se na ně vážou a jsou vyplaveny z těla anebo se sníží jejich škodlivý vliv na organismus. Lyofilizace je speciální výrobní proces, který spočívá v sušení potravin, které nejsou odolné vůči vysokým teplotám. Je založen na vysušování mrazem v prostředí se sníženým tlakem. Během tohoto procesu nedochází k významné ztrátě vitamínů, minerálů, bílkovin, sacharidů, tuků, nebo biologicky aktivních látek jako jsou polyfenoly. Nemění se jejich organoleptické vlastnosti – smysly vnímatelná chuť, vůně, barva.

Suplementace pomocí speciální kombinace syrovátkového proteinu s mrazem sušenými kousky ovoce, čokolády nebo vanilky je moderní výživný a vyvážený způsob stravování se zajištěním vysokého obsahu bílkovin. Je to chutný, přírodní a zdravý proteinový koktejl pro každého, kdo pečuje o své zdraví. Tato inovativní formule může být i náhražkou běžného pokrmu, protože obsahuje adekvátní množství bílkovin a vyvážený poměr živin.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 odměrky prášku = 40 g) rozmíchanou ve 250 ml vody nebo mléka, nejlépe první dávku před a druhou dávku po tréninku nebo jako svačinku mezi jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

393 kcal

Tuky

8,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

2 g

Sacharidy

7 g

-  z toho cukry

2,5 g

Bílkoviny

70 g

Sodík

0,4 g

Vláknina

1 g

 

SLOŽENÍ:

Mléčný proteinový komplex [ syrovátkový proteinový koncentrát ( Carbelac ®) , syrovátkový proteinový izolát ( ISOLACA ®) , hydrolyzát syrovátkového proteinu ( Optipep ™ ) , hydrolyzovaný kasein ( PeptoPro ®) ], kakao (1) , příchutě , ovocné kousky ( 2-2, 8%) (2,3,4,5), zahušťovadlo ( xanthan ) , čokoládové lupínky 2% (1), sól (1), regulátor kyselosti (kyselina citrónová ) (4), barvivo (červená řepa - prášek) (4,5), sladidlo (sukralóza) , barviva (karoten). 1 - Čokoláda, 2 - Vanilka , 3 - PiňaColada , 4 - Jahoda , 5 - Bílá čokoláda

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.