• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme Beef Protein 1800 g

Fitness Authority Xtreme Beef Protein 1800 g

Fitness Authority Xtreme Beef Protein 1800 g

Cena: 1 039
Jednotková cena: 57.72 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 903 Kč
Dostupnost: Skladem

XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE je čistý hovězí proteinový izolát získaný speciálním technologickým procesem z enzymaticky hydrolyzovaného hovězího albuminu. Jedná se o speciální zdroj aminokyselin ve formě peptidu. Enzymatická hydrolýza aplikovaná při výrobě tohoto proteinu, snižuje čas nutný k strávení bílkoviny na minimum a je tak okamžitě exportována do svalových buněk.

XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE je čistý hovězí proteinový izolát získaný speciálním technologickým procesem z enzymaticky hydrolyzovaného hovězího albuminu. Jedná se o speciální zdroj aminokyselin ve formě peptidu. Enzymatická hydrolýza aplikovaná při výrobě tohoto proteinu, snižuje čas nutný k strávení bílkoviny na minimum a je tak okamžitě exportována do svalových buněk. XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE Vám nabízí ten nejlepší zdroj bílkovin, které stimulují vaše svalová vlákna a rozvíjí jejich motorické vlastnosti - sílu, pružnost a vytrvalost. Budete silnější, rychlejší a hbitější. Poskytne vám spoustu vysoce kvalitní svalové hmoty ! XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE Vašemu svalstvu dodá sílu skrytou v červeném mase, které má vyšší koncentraci aminokyselin než syrovátkové bílkoviny, vejce nebo mléko. Hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát je o 350 % koncentrovanější ve srovnání s aminokyselinami obsaženými v hovězím steaku. BEEF Protein nemá jediný gram tuku , cukru, laktózy ani cholesterolu. • hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát • 0% laktózy, cukru, tuku a cholesterolu • Obsahuje čisté hovězí peptidy • 20 krát koncentrovanější než populární hovězí steak • maximálně podporuje anabolismus a svalovou sílu • vynikající chuť a dokonalá rozpustnost • vydatná dávka aminokyselin

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat dvě odměrky prášku (40 g) rozmíchané ve 250 ml vody nebo mléka, nejlépe ihned po probuzení každé ráno a další po tréninku, nebo dle potřeby mezi jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

342 kcal

Tuky

<0,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

85 g

Sodík

1,1 g

Vláknina

0 g

Chlorid

655 mg

Aminokyseliny

 

L-Alanin

8,9 g

L-Arginin

7,3 g

Kyselina L-Asparagová

6,0 g

Kyselina L-Glutamová

10,3 g

L-Glycin

21,0 g

L-Histidin

1,1 g

Hydroxyprolin

12,2 g

Hydroxylysin

1,5 g

L-Isoleucin

1,5 g

L-Leucin

2,7 g

L-Lysin

3,5 g

L-Methionin

0,9 g

L-Fenylalanin

2,1 g

L-Prolin

12,8 g

L-Serin

3,1 g

L-Threonin

1,9 g

L-Tyrosin

1,0 g

L-Valin

2,4 g

SLOŽENÍ:

Hydrolyzovaný izolát z hovězího masa, kakao, zahušťovadlo (xanthan), aroma, barviva (červená řepa v prášku), barvivo (karamel), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta-karoten).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.