• +420 731 159 137

Scitec Anabolic Whey 4000 g

Scitec Anabolic Whey 4000 g

Scitec Anabolic Whey 4000 g

Cena: 2 11520% sleva!
Jednotková cena: 52.88 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1839 Kč
Původní cena: 2500 Kč, ušetříte: 385
Dostupnost: Zboží je nedostupné

„ANABOLIC WHEY“ je směsí ultrafiltrovaného syrovátkového koncentrátu (který obsahuje bílkovinové frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu), syrovátkového izolátu a komlexních mléčných bílkovin. Dále jsme do produktu přidali glutamin a taurin, dvě aminokyseliny, které mají v lidském těle největší zastoupení.

Bílkoviny, hlavně syrovátková bílkovina patří mezi nejpopulárnější bílkoviny. Kromě toho patří i mezi bílkovinové zdroje nejvyšší kvality. Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny, tedy podle toho jak je schopná nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU – Net Protein Utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zustává v těle. Biologická hodnota (Biological Value -BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí od NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a taky dobrým aminokyselinovým zastoupením, proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jak v mase, tak v rybách, mléku i sóji.

Výraz „Anabolický“ je fyziologickým odborným vyjádřením pro metabolické procesy (anabolický nebo-li růstový), které vedou v těle k budování! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto Anabolic Whey přispívá ke zvyšování svalová hmoty, k jejímu udržování a taky k udržování zdraví kostí. *

Mléčné bílkoviny jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijat potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin).

ANABOLIC WHEY obsahuje také vápník, který přispívá k normálnímu metabolizmu, k normální činnosti svalů jak neurotransmisi, a také k udržování normálního stavu kostí.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Neobsahuje aspartman!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 odměrku (30g) ve zhruba 250ml vody. Protein může být užíván kdykoliv během dne pro zajištění dostatečného denního příjmu bílkovin. V závislosti na denní potřebě bílkovin konzumujte 1 - 3 porce Anabolic Whey denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

116 kcal

-   z toho tuky

14 kcal

Tuky

1,5 g

-   nasycené mastné kyseliny

1 g

Sacharidy

3,8 g

-   z toho tuky

2 kcal

Cholesterol

24 mg

Sodík

130 mg

Draslík

185 mg

Bílkoviny

21,5 g

„Extra Amino Matrix“

(Dextrose, Creatine Monohydrate, L-Glutamine, Taurine)

1710 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť vanilka: bílkovinná směs (ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin a frakce imunoglobulinu bílkovin), koncentrát mléčné bílkoviny, izolát syrovátkové bílkoviny XP, mikrofiltrovaný syrovátkový proteinový izolát), dextróza, kreatin monohydrát, chlorid sodný, L-glutamin, taurin, Xanthan guma, acesulfam-K, sukralóza, přírodní a umělé aroma (vanilka).

Příchuť čokoláda: bílkovinná směs (ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin a frakce imunoglobulinu bílkovin), koncentrát mléčné bílkoviny, izolát syrovátkové bílkoviny XP, mikrofiltrovaný syrovátkový proteinový izolát), dextróza, kreatin monohydrát, chlorid sodný, L-glutamin, taurin, Xanthanová guma, acesulfam-K, sukralóza, kakaový prášek, přírodní a umělé aroma (čokoláda).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.