• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo 500 g

Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo 500 g

Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo 500 g

Cena: 479
Jednotková cena: 95.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 417 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Makromolekulární sacharidy Vitargo ® jako zdroj rychle využitelné energie je k dispozici v nové verzi - Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaší muskulaturu. Na rozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Vitargo ® opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů - radikální zesílení a prudký nárůst svalové hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex jsou díky různým mechanismům fungování přesně tím, co zefektivní Váš trénink na maximum. Optimální množství arginin alfa-ketoglutarátu s citrulinem zvyšuje endoteliální vylučování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a významně posiluje transport živin, včetně anabolických stimulátorů, přímo k pracujícím svalům. Jak ukazuje výzkum, citrulin obsažený ve směsi Xtreme Power & Focus Complex také snižuje množství kyseliny mléčné ve svalech, čímž se výrazně obměňují tréninkové možnosti. Tento efekt je také podporován přítomností beta-alaninu, jako součást karnosinu, nejvýznamnější látky zodpovědné za nitrobuněčnou rovnováhu. Díky Napalmu Vitargo ® můžete během krátké doby zintenzivnit své tréninky až na hranici lidských možností !

Xtreme Power & Focus Complex společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální soustředěnost, minimální svalovou únavu a schopnost vydržet i tréninkové ,,maratóny“. Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkům nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoli újmy.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodává nejdůležitější antioxidanty a minerální látky. Optimální dávky antioxidantů „odklízí” volné radikály vznikající při cvičení a tím zabraňují mikropoškození vznikající během tvrdých tréninků; snižují tempo nežádoucích katabolických procesů, ke kterým dochází ve svalových tkáních. Navíc obsahuje směs Delivery&Electrolite Complex s klíčovými elektrolyty, které způsobují optimální hydrataci organismu a acidobazickou rovnováhu svalové tkáně, díky čemuž máte jistotu, že všechny metabolické procesy probíhají kvalitně s odpovídající rychlostí.

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svědčí také skutečnost, že jako jediný na trhu dodává rychle vstřebatelné vysokomolekulární sacharidy (Vitargo ®), které slouží jako snadno dostupný zdroj energie během tréninku. Tuto skutečnost prokázalo několik klinických studií stejně jako fakt, že v porovnání s maltodextrinem či jednoduchými cukry velmi rychle obnovuje svalový glykogen1,2,3. 1 Piehl Aulin K, K Söderlund et. Al:. Scand. J. Gastroenterol. 2000, 35: 1143-1149. 2 Piehl Aulin K, K Söderlund, Hultman E. Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351. 3 FB Stephens, M. Roig, Armstrong, G., Greenhaff PL: J. Sci Sport, 2007, 1-6.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (10 g - 2 odměrky) rozpuštěnou v 300-450 ml vody nebo džusu, nejlépe 30 minut před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

10 g (2 odměrky)

Vitamín C

100 mg

Niacin

10 mg

Vitamín B6

4 mg

Vitamín B12

0,005 mg

Selen

27,5 mcg

Napalm – patentovaná formule

 

Xtreme NO-Volumizing Complex

3000 mg

Arginin AKG

1000 mg

Beta-Alanin

2000 mg

Xtreme Power & Focus Complex

1550 mg

Taurin

500 mg

Bezvodný kofein

200 mg

Citrulin malát

750 mg

Glukuronolakton

100 mg

Delivery & Electrolite Complex

5255 mg

Ječný škrob

5000 mg

Hydrolyzovaný kasein

25 mg

Fosfát hořečnatý

50 mg

Fosfát draselný

90 mg

Hydrogenuhličitan sodný

90 mg

 

SLOŽENÍ:

Škrob (Vitargo®), Beta-Alanin (CarnoSyn®), Arginin AKG, citrulín malát, taurin, kaseinový hydrolyzát (PeptoPro®), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, Hydrogenuhličitan sodný, Fosfát hořečnatý, Fosfát draselný, pomerančové aroma, kofein anhydrát, nikotinamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxin-hydrochlorid, barvivo E110 (může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost u dětí), seleničitan sodný, kyanokobalamin.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek obsahuje kofein (200 mg/dávka). Je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.