• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 400 g

Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 400 g

Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 400 g

Cena: 499
Jednotková cena: 124.75 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Skladem

DOSTUPNOST PŘÍCHUTÍ SE MŮŽE LIŠIT!

Produkt obsahuje řetězec rozvětvených aminokyselin (BCAA) ve vzájemném poměru 2:1:1.

  • Špičková kvalita rozvětvených aminokyselin
  • Optimální dávka BCAA - 10 gramů esenciálních aminokyselin (leucin: isoleucin: valin 2:1:1)
  • 5000 mg Leucinu v každé dávce!
  • Pomáhá stimulovat anabolismus
  • Urychluje regeneraci buněk

Xtreme BCAA 5000 je anti-katabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Přípravek obsahuje volné formy těchto aminokyselin, které jsou tak podávány v dokonale vstřebatelné formě.

Xtreme BCAA 5000 podporuje anabolické procesy v těle dodáváním větvených aminokyselin: L-Valinu, L-Leucinu, L-Isoleucinu. Přípravek značky FA ® nutrition využívá volné formy aminokyselin, které charakterizuje nejlepší vstřebatelnost. Intenzivní silový trénink ve spojení s nízkokalorickou dietou může často způsobit ztrátu svalové hmoty. Suplementace větvenými aminokyselinami podporuje ochranu svalů před nepříznivým vlivem katabolismu. BCAA různými způsoby násobí účinek působení inzulinu, čímž napomáhá syntéze bílkovin. Podpora tvorby inzulinu má za cíl regulovat hladinu cukru v krvi, aby ho mohly svalové buňky využít jako zdroj energie. Díky tomu svaly přijímají aminokyseliny. Lecin, isoleucin a valin jsou považované za nezbytné aminokyseliny, protože je lidské tělo není schopno vyprodukovat. Proto je důležité je doplňovat s potravou, nebo v podobě dietních suplementů. Sportovci tyto aminokyseliny potřebují, na rozdíl od běžné populace. Množství studií prokázalo, že suplementace BCAA může zvyšovat výdrž a zlepšovat výkon při silovém tréninku. Xtreme BCAA 5000 je přípravek obsahující účinně vstřebatelné formy tří aminokyselin, které chrání svaly před katabolismem a pomáhají při tréninku.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (10 g) rozmíchanou v 200 ml vody, nejlépe polovinu dávky před tréninkem a druhou polovinu dávky po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

10 g

Energetická hodnota

20 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

10 g

L-Leucin

5000 mg

L-Isoleucin

2500 mg

L-Valin

2500 mg

 

SLOŽENÍ:

L-leucin, L-isoleucin, L-valin.

Složení ochucených balení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aromata, sladidlo (sukralosa), barvivo (E 104 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Před zahájením jakéhokoliv dietně-tréninkového programu se poraďte s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.