• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme Glutamine 500 g

Fitness Authority Xtreme Glutamine 500 g

Fitness Authority Xtreme Glutamine 500 g

Cena: 499
Jednotková cena: 99.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Skladem

Fitness Authority XTREME Glutamin je jeden z nejkvalitnějších a nejúčinějších čistých glutaminů dostupných na trhu. Je určen sportovcům, kteří usilují o růst svalové hmoty a je špičkou v oblasti doplňků sportovní výživy.

Obsahuje nejčistší a nejkoncentrovanější zdroj aminokyselin. Tento glutamin byl projektován pod dozorem vědeckých pracovníků a ti mu zaručují účinky jako: enormní svalový růst, zesílení, regenerace, kondice a svalový objem. Kromě toho, že je XTREME Glutamin dokonale využíván pracujícím svalstvem, tak zkvalitňuje buněčnou regeneraci a vytváří optimální podmínky pro svalový růst.

Nezbytné pozitivní metabolické prostředí pomáhá vašim svalům rychleji regenerovat i po častějších a intenzivnějších trénincích. Je také rozhodujícím faktorem pro svalový růst. Navíc 60% všech volných aminokyselin ve svalových buňkách tvoří právě glutamin. Tak může XTREME Glutamine přispět k rychlému nabytí síly, efektivnějšímu využívání živin, zajištění vysokých hodnot v rovnováze aminokyselin a růstu svalového objemu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g) – zapijte je 150 ml vody nebo Vašim oblíbeným nápojem, nejlépe po tréninku, před snídaní nebo spánkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g

L-Glutamin

5000 mg

SLOŽENÍ:

L-Glutamin, mikrokrystalická celulóza, silice, stearát hořečnatý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.