• +420 731 159 137

Fitness Authority Whey Protein 908 g

Fitness Authority Whey Protein 908 g

Fitness Authority Whey Protein 908 g

Cena: 489
Jednotková cena: 53.85 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 425 Kč
Dostupnost: Skladem

DOSTUPNOST RŮZNÝCH PŘÍCHUTÍ MŮŽE BÝT OMEZENÁ!

Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 19 výborných příchutí! Přípravek značky FA® nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy. Ve složení přípravku se nachází:

-          koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky

-         komplex AMINOGEN™ je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (32 g) rozmixovanou ve 200-300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1-3 dávky denně v závislosti na vašich individuálních potřebách.

AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.

V tréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32g) nejlépe ihned po probuzení, 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. V netréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32 g) nejlépe ihned po probuzení a případné další dávky dle potřeby mezi jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

32 g

Energetická hodnota

125 kcal

Tuky

2,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,7 g

Sacharidy

5,9 g

-  z toho cukry

5,6 g

Bílkoviny

20,2 g

Sodík (chlorid sodný)

0,077 g

Vláknina

0,2 g

Vápník (fosforečnan vápenatý)

160 mg

Fosfor (fosforečnan vápenatý)

128 mg

SLOŽENÍ:

Koncentrát syrovátkové bílkoviny, látky zvýrazňující chuť, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), emulgátor (sojový lecitin), přírodní barviva (karoten, karmín), trávící enzym (AMINOGEN®), sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.