• +420 731 159 137

Scitec Amino Magic 500 g

Scitec Amino Magic 500 g

Scitec Amino Magic 500 g

Cena: 48925% sleva!
Jednotková cena: 97.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 425 Kč
Původní cena: 650 Kč, ušetříte: 161
Dostupnost: Zboží je nedostupné

AMINO MAGIC obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), glutamin, základní látku pro tvorbu nitrix-oxidu (NO) - arginin, lysin, ornitin, taurin a specifický druh aminokyseliny, l-karnitin.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) tvoří důležitou skupinu proteinogénních aminokyselin, a tvoří více než 35% aminokyselinových zásob svalových bílkovin. Přibližně 60% zásob volných aminokyselin tvoří glutamin, který se může v případě intenzivního sportovního zatížení stát pro organismus podmíněně esenciální aminokyselinou. Arginin je základní látkou pro tvorbu nitrix-oxidu (NO), a je neodpustitelný při syntéze kreatinu. Naše formule byla plánována tak, aby přispívala k podpoře procesů látkové přeměny v intenzivně trénovaných svalových vláknech!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

AMINO MAGIC je speciální anabolická směs aminokyselin, která je zapotřebí pro kvalitní nastartování anabolického svalového růstu, výkonnosti a síly.

AMINO MAGIC pomáhá transformovat tělo pro tvrdý trénink. Obsahuje základní rozvětvené aminokyseliny (BCAA) a glutamin, arginin, lysin, ornitin, taurin (s derivátem aminokyseliny L-karnitinu pro vstřebávání živin) a bioperin.

Varianta s příchutí pomeranče neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje seužívat 1 dávku (20g = 1/3 odměrky) Amino Magic 30 minut před tréninkem a několik minut po tréninku, rozmixujte v 500 ml vody, kombinujte se sacharidy pro maximální výsledky.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

20 g (1/3 odměrky)

Energetická hodnota

12 kcal

-       z toho tuky

0 kcal

Sacharidy

3 g

-       z toho tuky

0 kcal

L-Glutamine

5000 mg

Taurine

2000 mg

L-Leucine

1500 mg

L-Arginine

1000 mg

L-Carnitine L-Tartrate

1000 mg

komplex: bioperin, naringin

10 mg

L-isoleucine

750 mg

L-Valine

750 mg

L-Lysine HCl

500 mg

L-Ornithine HCl

500 mg

SLOŽENÍ:

L-glutamin, maltodextrin, kyselina citronová, taurin, L-leucin, L-arginin báze, L-karnitin tartrát, L-isoleucin, L-valin, L-lysin báze, L-ornitin, acesulfam K, sukralóza, piperin (bioperin), naringin 98 %, přírodní a přírodně identické aroma, barvivo.

Příchutě: pomeranč, jablko

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Výrobek neobsahuje aspartam.

Výrobek obsahuje fenylalanin.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.