• +420 731 159 137

Fitness Authority L-Leucine 230 g

Fitness Authority L-Leucine 230 g

Fitness Authority L-Leucine 230 g

Cena: 389
Jednotková cena: 169.13 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 338 Kč
Dostupnost: Skladem

Doplněk stravy. Práškový suplement složený z L-leucinu ve volné, farmaceuticky čisté formě. Doporučeno dospělým jedincům, kteří podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

L-Leucin: -zvyšuje sílu svalů vyplavením inzulínu -záložní zdroj energie, 10 % Leucinu se spálí -ochrana svalů Leucinem -regenerace a růst -zlepšení funkce svalů, udržení hladiny Glutaminu v krvi

Leucin se nejvíce podílí na nárůstu svalové hmoty, protože L-Leucin nejrychleji z aminokyselin (dále AK) nastartuje syntézu bílkovin. Ze všech je při aerobním i anaerobním sportu největší spotřeba Leucinu. Svaly dokáží L-Leucin vázat jako zásobní energii. V případě vytrvalostní nebo silové potřeby blízko maxima je L-Leucin mezi prvními využit jako luxusní palivo. L-Leucin je esenciální aminokyselinou s rozvětveným řetězcem, kterou si lidský organismus nedovede vytvářet. Leucin je ovšem klíčový pro fungování organismu proto musí být přijímán v potravě. V dětství je L-Leucin nezbytný pro zdravý růst. Leucin má ze 3 aminokyselin BCAA největší vliv na růstový hormon.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (3,8 g) rozmíchanou ve 200 ml vody 2x denně, nejlépe 30 minut před tréninkem a druhou dávku po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3,8 g (1 odměrka)

L-Leucin

3,5 g

SLOŽENÍ:

Standardizovaný L-leucin, aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), barvivo (karoten).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Produkt může způsobit navýšení tělesné hmotnosti. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Tri-Creatine Malate 300 g

Přípravek je určen pro fyzicky aktivní dospělé jedince se zvýšenou silově pohybovou intenzitou. Pomáhá k dosažení špičkové formy, budování svalové hmoty a celkovému zesílení pohybového aparátu.

Tento produkt poskytuje tělu kreatin v jeho vysoce kvalitní formě - kreatin malát, taurin a vitamín B6. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v případě rychlých, krátkých, opakovaných cvičeních s vysokým stupněm zatížení. Příznivý vliv lze pozorovat již při příjmu cca 3g kreatinu denně. Kreatin malát je sloučenina vytvořená kombinací tří molekul kreatinu a jedné molekuly kyseliny jablečné. Je charakterizován i daleko lepší rozpustností ve vodě, než běžný monohydrát a větší chemickou stabilitou, což ho dělá velmi odolným v kyselém prostředí trávicího traktu. Kromě toho je kreatin malát účasten metabolismu karboxylových kyselin – tzv. Krebsova cyklu, který vede k produkci ATP, což je substrát zajišťující energii pracujícímu svalstvu.

Výrobek je obohacen o vitamín B6 který:

-          pomáhá udržovat energeticky vyvážený metabolismus

-          pomáhá při správném fungování nervového systému

-          pomáhá udržovat správný metabolismus bílkovin a glykogenu

-          napomáhá pravidelné tvorbě červených krvinek

-          přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g) rozmíchanou ve 250 - 300 ml vody, dle potřeby 1-2x denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 odměrka)

Tri-kreatin malát

4,5 g

Taurin

0,5 g

Vitamín B6

1 mg

SLOŽENÍ:

Tri-kreatin malát, taurin, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.