• +420 731 159 137

Fitness Authority Creatine HCL 300 g

Fitness Authority Creatine HCL 300 g

Fitness Authority Creatine HCL 300 g

Cena: 479
Jednotková cena: 159.67 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 417 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Přípravek obsahující krystalicky čirý kreatin hydrochlorid ve zvýšeném množství, obohacený o taurin a vitamín B6. Tento produkt slouží jako doplněk stravy pro dosažení vrcholné formy ve sportovních disciplínách založených na pevnosti, rychlosti a síle.

Kreatin HCl je jedna z forem kreatinu, která je velmi dobře rozpustný, mimořádně stabilní a odolná v kyselém prostředí trávicího traktu. Díky těmto vlastnostem je mnohem lépe vstřebatelnější a využitelnější než běžný kreatin monohydrát. Výborná rozpustnost a vstřebatelnost je zárukou většího množství zadrženého kreatinu ve svalech1. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost organismu, zvláště během krátkých, rychlých, po sobě jdoucích tréninkových intervalů. Příznivý vliv je pozorován už při suplementaci 3 g kreatinu denně.

Taurin je neproteinová aminokyselina na sulfonové bázi, extrahovaná z methioninu a cysteinu. Ty se v těle vyskytují běžně, zvláště v kosterních svalech, srdci, mozku a sítnici. Taurin se podílí na mnoha procesech v těle, mimo jiné: má antioxidační účinek; reguluje koncentraci vápníku v buňkách; je neurotransmiter a neuromodulátor. Endogenní produkce taurinu neuspokojuje tělesnou potřebu stoprocentně a to zejména pří fyzické námaze, proto je nutné dodávat jej ve stravě.

Vitamín B6 je vitamín zvláště důležitý pro fyzicky aktivní osoby. Má významnou roli v těchto procesech:

-pomáhá udržovat energeticky vyvážený metabolismus -pomáhá při správném fungování nervového systému -pomáhá udržovat správný metabolismus bílkovin a glykogenu -napomáhá pravidelné tvorbě červených krvinek -přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g) rozpuštěnou ve 250-300 ml vody. Pijte dle potřeby 1-2x denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 odměrky)

Kreatin hydrochlorid

4,5 g

Taurin

0,5 g

Vitamín B6

1 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin hydrochlorid, taurin, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje suchém a chladném místě (ne v lednici!) mimo dosah vlhkosti a přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je produkt poškozen – toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost přípravku. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Prášek NIKDY nenabírejte mokrou lžící! Balení také obsahuje sáček se silikagelem, který pohlcuje vlhkost.