• +420 731 159 137

Fitness Authority AAKG 300 g

Fitness Authority AAKG 300 g

Fitness Authority AAKG 300 g

Cena: 379
Jednotková cena: 126.33 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 330 Kč
Dostupnost: Skladem

Výrobek je určen pro rekreační i profesionální sportovce. Obsahuje L-arginin ve vysoce bio-dostupné formě napojením na metabolit zvaný alfa-ketoglutarát. Tato substance je meziproduktem tzv. Krebsova cyklu, tedy metabolické cesty vedoucí k tvorbě základní energetické látky nutné pro svalovou práci - molekuly ATP. L-arginin je endogenní aminokyselina přirozeně syntetizována v lidském organismu. L-arginin se podílí na mnoha metabolických procesech – např. na syntéze kreatinu anebo oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý způsobuje rozšíření krevních cév, uvolňuje hladké svalstvo, snižuje „viskozitu” cévní stěny a přispívá tak ke zvýšenému přísunu kyslíku a živin do pracujících svalů. Při těžké fyzické námaze může být přirozená produkce L-argininu nedostatečná, a proto by měla být dodána z vnějšího prostředí. Produkt AAKG od společnosti Fitness Authority je právě vhodným prostředkem pro tvrdě trénující profesionální i rekreační sportovce.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (6 g) rozmíchanou ve 200 ml vody, polovinu dávky 30 minut před tréninkem a druhou polovinu po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

6 g

Alfa-ketoglutarát-L-arginin (A-AKG)

6 g

Vitamín B6

2 mg

SLOŽENÍ:

 

Alfa-ketoglutarát-L-arginin (-AKG), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.