• +420 731 159 137

Fitness Authority Carborade 1000 g

Fitness Authority Carborade 1000 g

Fitness Authority Carborade 1000 g

Cena: 145
DPH: 15%, Cena bez DPH: 126 Kč
Dostupnost: Skladem

Carborade ® je energetický doplněk pro sportovce všech kategorií, tvořený komplexem sacharidů s přídavkem minerálních látek nezbytných při fyzických aktivitách. Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro lidské tělo a to zejména u sportovců. Liší se mezi sebou v délce řetězců a v glykemickém indexu. Sacharidy se dělí na jednoduché cukry (glukóza, fruktóza, dextróza), které tělu poskytnou okamžitou energii k výkonu a tak zároveň výrazně ovlivňují produkci inzulínu (velmi silný anabolický hormon). Dále jsou to složené sacharidy (maltodextrin), které se uvolňují postupně a jsou tedy velmi stabilním zásobním zdrojem energie.

Carborade® je sacharid vhodný pro sportovce s náročným pohybovým programem: u silově vytrvalostních sportovců (box, bojová umění), silové sporty (kulturistika, powerlifting) nebo čistě vytrvalost (cyklistika, běh, plavání, týmové hry).

Carborade® je obohacen o širokou paletu minerálů (sodík, draslík, fosfor, vápník a hořčík), které během tréninku dodávají spotřebované elektrolyty a mají na starost za správné svalové kontrakce.

Užívání Carborade® před tréninkem udržuje normální hladinu glukózy v krvi, což potlačuje únavu a prodlužuje trénink. Díky Carborade můžete překonat krizový stav vyčerpanosti během tréninku, přenést se přes ty chvíle, kdy si říkáte: „pro dnešek to stačilo, asi to zabalím“.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (25 g – 1 odměrka) rozmíchanou ve 300 ml vody, nejlépe před, během nebo po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

25 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

96 kcal

Bílkoviny

0 g

Sacharidy

24 g

-     z toho cukry

19 g

Tuky

0 g

-     včetně nasycených mastných kyselin

0 g

Vláknina

0 g

Sodík

0,15 g

Draslík

300 mg

Hořčík

57 mg

Vápník

120 mg

Fosfor

125 mg

SLOŽENÍ:

96% komplex sacharidů (maltodextrin, dextróza, fruktóza), chlorid sodný, chlorid draselný, citrát hořečnatý, chlorid vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma, sladidla (sukralosa), barviva (E133 1; *E104 2 3,4,5; beta-karoten 4, 5; *E102 6; práškový koncentrát z červené řepy 7, 8; E171 9; E141 10; práškový extrakt z kořene černé mrkve 11; * může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí). 1 Borůvka, 2 Citrón, 3 Limetka, 4 Pomeranč, 5 Mango, 6 Meloun, 7 Jahoda, 8 Vodní meloun, 9 Grep 10 Zelené jablko, 11 Hroznové víno.

Příchutě: borůvka, jahoda, pomeranč, citrón.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.