• +420 731 159 137

Scitec Zinc 100 tablet

Scitec Zinc 100 tablet

Scitec Zinc 100 tablet

Cena: 148
DPH: 15%, Cena bez DPH: 129 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Zinek je minerální látkou, které sehrává mnoho úloh při činnosti našeho organismu. Je také jedinou kovovou látkou, kterou lze najít v enzymové skupině Zinek přispívá k normální syntéze DNA; zásaditosti kyselin a metabolismu sacharidů; ke správným kognitivním funkcím; působí také na plodnost. Dále se podílí na metabolismu makro živin a mastných kyselin. Slouží k správnému využití vitamínu A; k optimální syntéze bílkovin; k udržení dobrého stavu kostí, vlasů, pokožky a nehtů; k udržení pozitivní hladiny testosteronu v krvi. Prospívá zraku a činnosti imunitního systému. Slouží také k ochraně buněk před oxidací a je součástí procesu jejich dělení.

Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 tabletu spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 tableta

Zinek

25 mg

SLOŽENÍ:

Glukonát zinku, zahušťovací látka: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, kroskarmelóza, látka zabraňující hrudkování:: rostlinná kyselina stearová, kysličník křemičitý, rostlinný stearát hořečnatý, celulóza, karnaubský vosk.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.