• +420 731 159 137

Scitec Super Guarana 100 kapslí

Scitec Super Guarana 100 kapslí

Scitec Super Guarana 100 kapslí

Cena: 213
DPH: 15%, Cena bez DPH: 185 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Guarana je přírodním, rostlinným zdrojem kofeinu a dalších účinných látek. Její semena obsahují kofein, přibližně v dvakrát takové koncentraci než kávové boby. Guarana obsahuje kromě kofeinu a alkaloidů také směs xantinu, například teofylin a teobromin. Kromě toho obsahuje i jiné látky. Lze v nich najít například i polyfenoly. Tradičně se využívá k osvěžení. Naše Guarana obsahuje také vápník, který přispívá k normálním procesům látkové přeměny, k normální činnosti svalů a neurotransmisi a také k udržování normálního stavu kostí a zubů. *

* Vědecky dokázané tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 tablety denně, nejlépe 30 minut před tréninkem nebo před aktivitou.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 tablety

Vápník

500 mg

Guarana

900 mg

SLOŽENÍ:

Uhličitan vápenatý, výtažky ze semen guarany Paulinia cupana 3-5:1, protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza), oxid křemičitý, plnidlo: mastek, stearan hořečnatý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Produkt obsahuje kofein (198 mg / dávka), užívání není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein, osoby se srdečními onemocněními a osoby s vysokým krevním tlakem! Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.