• +420 731 159 137

Scitec Mega Ginseng 100 kapslí

Scitec Mega Ginseng 100 kapslí

Scitec Mega Ginseng 100 kapslí

Cena: 349
DPH: 15%, Cena bez DPH: 303 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Korejský ženšen přirozeně obsahuje takové účinné látky, jako jsou ginsenosidy a flavonoidy, které jsou bioaktivními látkami. Korejský ženšen byl tradičně používán pro zvýšení fyzického a psychického výkonu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně spolu s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin. Každodenní užívání se doporučuje v délce maximálně 6ti týdnů, po 2 týdenní přestávce lze v užívání pokračovat.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Extrakt z korejského ženšenu

62,5 mg

-  z toho ženšenoidy

SLOŽENÍ:

Mikrokrystalická celulóza, hovězí želatina, extrakt kořene Panax ginseng (min. 80% Ginsenosidů), barvivo (dioxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Těhotné a kojící ženy, případně osoby mající problém s vysokým krevním tlakem by měly užívání produktu konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Mohou mít vliv na hladinu cukru v krvi. V případě objevení se nežádoucích účinků je nutno užívání produktu pozastavit a navštívit lékaře. Nevhodný pro osoby mladší 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.