• +420 731 159 137

Scitec Liver Support 80 kapslí

Scitec Liver Support 80 kapslí

Scitec Liver Support 80 kapslí

Cena: 229
Jednotková cena: 2.86 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 199 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

LIVER SUPPORT obsahuje výtažky známé léčivé rostliny Ostropestřce mariánského (Silybum marianum), který je zdrojem všeobecně používaného silymarínu pro podporu funkcí jater.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 gelovou kapsli denně, podle možnosti spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Ostropestřec mariánský

250 mg

SLOŽENÍ:

Výtažky ze semen Silybum marianum v poměru 4:1, sójový olej, želatina, glycerin, sójový lecitin, barvivo (karamel, dioxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Těhotné a kojící ženy, případně osoby během léčby by užívání produktu měly konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. V případě alergie na ambrózii a sedmikrásku se užívání produktu vyhýbejte. V případě objevení se nežádoucích účinků je nutno užívání produktu pozastavit a navštívit lékaře. Nevhodný pro osoby mladší 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.