• +420 731 159 137

Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí

Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí

Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí

Cena: 169
DPH: 15%, Cena bez DPH: 147 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Výtažky z listů Ginkgo obsahují určité účinné látky rostlinného původu, jako jsou například ginkgolidy a bilobalidy, které se používají pro udržování kognitivního výkonu a mikrooběhu. Náš produkt Ginkgo Biloba je standartizovaný na 27% obsah Ginkgo flavonových glykozidů vysoké kvality, obsahující rostlinné výtažky.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 kapslí Ginkgo Biloba denně spolu s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle

Ginkgo Biloba Extract (27%)

120 mg

SLOŽENÍ:

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), hovězí želatina, extrakt z listů Ginkgo Biloba (flavonových glykosidy: 27%), barvivo (oxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Z důvodu obsahu Ginkgo Biloba produkt je nevhodný v těhotenství, při kojení, v případě poruch srážlivosti krve a před operacemi. Může mít vliv na hladinu cukru v krvi, proto diabetici by měly užívání Ginkgo Biloba předem konzultovat se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.