• +420 731 159 137

Scitec Garlic-Parsley 100 kapslí

Scitec Garlic-Parsley 100 kapslí

Scitec Garlic-Parsley 100 kapslí

Cena: 149
DPH: 15%, Cena bez DPH: 130 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Česnek už tisíciletí využívají pro své výjimečné vlastnosti jako léčivou rostlinu a taky jako kulinářské koření. Naše bezzápachové, softgelové kapsle obsahují i chlorofyl, který je rostlinnou živinou. Tyto softgelové kapsle s lehkým polykáním jsou vynikající formou využívání česneku bez zápachu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně spolu s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Česnek bez zápachu

5 mg

Petržel

0,2 mg

Chlorofyl

28 mcg

SLOŽENÍ:

Emulgátor (sójový olej), želatina, zvlhčovadlo (rostlinný glycerin), česnekový koncentrát z cibulek Allium sativum, protispékavá látka (oxid křemičitý), měďnatý komplex chlorofylu, koncentrát semen Petroselium crispum.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Produkt může zvyšovat účinnost léků na snížení krevního tlaku a zabraňujících srážení krve. Nevhodný v případě poruch srážlivosti krve a před operacemi. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.