• +420 731 159 137

Scitec CO-Q10 100 kapslí

Scitec CO-Q10 100 kapslí

Scitec CO-Q10 100 kapslí

Cena: 175
DPH: 15%, Cena bez DPH: 152 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Koenzym Q10 (Co-Q10) je látka podobná vitamínu, která se nachází v našich buňkách v mitochondriích. Zúčastňuje se aerobních procesů dýchání, které zastávají formou ATP v lidském těle značnou část tvorby energie.

Syntetizování koenzymu Q 10 je ve většině lidských tkání možné. I v přírodě je jeho výskyt hojný, stejně tak je tomu i v potravinách. Možno ho užívat i formou doplňků výživy, například ve formě našich kapslí Q-Sorb™ Q-10.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3x1 kapsle CO-Q10 denně spolu s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

Koenzym Q-10

30 mg

SLOŽENÍ:

Kypřící látky (rýžový olej), sójový lecitin, želatina, zvlhčující látka (rostlinný glycerin), koenzym Q10, látka leštící (žlutý včelí vosk), barvivo (oxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, mléka, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.