• +420 731 159 137

Scitec WOD Unbroken Pak 99 kapslí

Scitec WOD Unbroken Pak 99 kapslí

Scitec WOD Unbroken Pak 99 kapslí

Cena: 428
Jednotková cena: 4.32 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 372 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Beta-alanin - CO-Q10 - Karnitinové komplex - MEGA BCAA - kreatinový komplex – vitamíny

Naše SCITEC NUTRITION ® WORK OUT AND DIET (WOD) CRUSHER formule pomůže vyždímat z tvých tréninků a stravování vyšší výkony, maximální kondici a lepší postavu!

UNBROKEN PAK je jedineční "pack", složený z 5 odlišných produktů, určený pro sportovce trénující funkční trénink. Zajišťuje Beta-alanin, 50 mg Koenzymu Q 10, náš Carni Complex s obsahem L-karnitinu a acetyl-L-karnitinu, formuli esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem MEGA BCAA, a 11-ti složkový keratinový matrix Crea Combat. UNBROKEN PAK obsahuje i životu nezbytné vitamíny!

Tyto aktivní účinné látky jsou dobře známé a velmi populární u sportovců trénujících funkční trénink na celém světě! 

Počet kapslí v balení (blistrech)

Denní dávka

Beta Alanin

36 kapslí (2 blistrech)

2 kapslí (18 dávek)

Koenzym Q10

18 kapslí (1 blistrech)

1 kapsli (18 dávek)

Kreatinový komplex

15 kapslí (1 blistrech)

1 kapsli (15 dávek)

Karnitinové komplex

15 kapslí (1 blistrech)

1 kapsli (15 dávek)

Mega BCAA

15 kapslí (1 blistrech)

1 kapsli (15 dávek)

=Celkem: 99 kapslí

=15 kompletních dávek

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat denně 2 kapsle ke snídani a 2 kapsle při večeři.

Užívejte 2 kapsle Beta-alaninu a 1-1 ks z ostatních kapslí. Unbroken Pak obsahuje 15 úplných dávek. Kapsle Beta-alaninu a Koenzymu Q10 lze užívat i samostatně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Beta-Alanin

2 kapsle

Beta-Alanin

1600 mg

 

Karnitin komplex

1 kapsle

L-Karnitin L-Tartrát

1000 mg

Acetyl L-Karnitin HCl

200 mg

Čistý obsah karnitinu

810 mg

 

Koenzym Q10

1 kapsle

Prášek Koenzymu Q10

50 mg

 

Kreatin Komplex

1 kapsle

TOP SECRET “CREA COMBAT” matrix

1080 mg

-     z toho kreatin

845 mg

 

MEGA BCAA

1 kapsle

Vitamín B5

2,7 mg

Vitamín B6

0,7 mg

Vitamín B12

0,4 mcg

L-Leucin

625 mg

L-Isoleucin

313 mg

L-Valin

313 mg

 

SLOŽENÍ:

Beta-alanin kapsle: beta-alanin, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování a spékání (stearát hořečnatý), barviva (dioxid titaničitý, oxid černého železa, Brilliant černá BN).

Koenzym Q10: Látka pro zvýšení objemu (mikrokrystalická celulóza), hovězí želatina, prášek koenzym Q10, barvivo (dioxid titaničitý).

Kreatinový komplex: Micron Tec mikronizovaný kreatin monohydrát, hovězí želatina, kreatin citrát, kreatin monohydrát, kreatin pyruvát, Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatin monohydrát), výtažky Trigonella foenum-graceum (semena) v poměru 75-80:1, látka pro zvýšení objemu (mikrokrystalická celulóza), látka zabraňující hrudkování a spékání (stearát hořečnatý), kyselina alfa-lipoová, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-leucin, barvivo (dioxid titaničitý), nikotinamid, kyselina pteroylmonoglutamová.

Karnitinový komplex: L-karnitin L-tartrát, acetyl-L-karnitin-hydrochlorid, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování a spékání (stearát hořečnatý), barviva (dioxid titaničitý, oxid černého železa, Brilliant černá BN).

MEGA BCAA: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, hovězí želatina, barviva (dioxid titaničitý, oxid černého železa, Brilliant černá BN), D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, látka pro zvýšení objemu (mikrokrystalická celulóza), kyanokobalamin.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a korýše!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Beta-alanin může způsobovat na pokožce přechodný pocit mravenčení. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.