• +420 731 159 137

Scitec WOD NEM Forte 36 kapslí

Scitec WOD NEM Forte 36 kapslí

Scitec WOD NEM Forte 36 kapslí

Cena: 459
Jednotková cena: 12.75 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 399 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Přispívá k normální stavbě stavebních tkání, chrupavek a kostí! Naše SCITEC NUTRITION ® WORK OUT AND DIET ( WOD ) CRUSHER formule pomůže vyždímat z tvých tréninků a stravování vyšší výkony, maximální kondici a lepší postavu! Membrána vaječné skořápky je přirozeným zdrojem kombinace glukosaminu, chondroitinu a kyseliny hyaluronové. Lamelovitou strukturu membrány vaječné skořápky tvoří tenké vrstvy bílkovin, které jsou spojené do síťové struktury. Vlákna z bílkovin jsou vyrobena mimo jiné z keratinu a kolagenu s relativně vysokým obsahem dusíku, které obklopuje jedna polysacharidová látka (s obsahem kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu, chonroitínu). NEM ® Forte s přidanými extra účinnými látkami napomáhá k normální činnosti pojivových tkání, chrupavek a kostí! Vitamín C pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá k normální tvorbě kolagenu, přes to udržuje normální stav chrupavek, kostí, cév, dásní, zubů a pokožky.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

60 mg

Mangan

0,5 mg

NEM® Natural Eggshell Membrane

500 mg

SLOŽENÍ:

NEM® (Natural Eggshell Membrane = přirozená membrána vaječné skořápky), hovězí želatina, kyselina L-Askorbová, protispékavé látky (sterát hořečnatý), barvivo (dioxid titaničitý), monohydrát sulfátu manganatého.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.