• +420 731 159 137

Scitec WOD Muscle Factor 150 kapslí

Scitec WOD Muscle Factor 150 kapslí

Scitec WOD Muscle Factor 150 kapslí

Cena: 588
Jednotková cena: 392 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 511 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Naše SCITEC NUTRITION WORK OUT AND DIET (WOD) CRUSHER formule pomůže vyždímat z tvých tréninků a stravování vyšší výkony, maximální kondici a lepší postavu!

MUSCLE FACTOR obsahuje několik účinných látek, které jsou životně důležité pro optimální výkon sportovců, proto jsou v jejich okruhu velmi populární. Naše formule obsahuje vědecky testovaný Forskolin a HMB v dávce, kterou doporučuje výrobce! Jedna dávka zajišťuje 100% doporučeného denního příjmu vitamínu D, který přispívá k normální činnosti imunitního systému, k optimální svalové funkci, k udržení optimálního stavu kostí, zubů a také ke vstřebávání a využití vápníku a fosforu. * Vápník přispívá k správnému fungování metabolismu, svalové práci a správné neurotransmisi *, což patří mezi důležité funkce pro každého tvrdě trénujícího sportovce.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 5 kapslí denně spolu s jídlem. Dávku rozdělte 5 x 1 nebo 2-2-1 kapslí.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí

Vitamín D

5,0 mcg

Vápník

571 mg

HMB-Ca (Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát vápenatý)

Monohydrate

3719 mg

-     z toho čistý HMB

(Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát)

3000 mg

Coleus forskohlii extract (10% Forskolin)

250 mg

 

SLOŽENÍ:

Beta-hydroxy beta-methylbutyrát vápenatý, hovězí želatina, extrakt z kořene Coleus forskholii (obsah forskolínu 10%), protispékavá látka (stearan hořečnatý), barvivo (dioxid titaničitý), cholekalciferol.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Před užíváním produktu konzultujte se svým ošetřujícím lékařem, zvláště pokud užíváte léky! Produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let pro těhotné a kojící ženy.Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.