• +420 731 159 137

Scitec WOD Fireworks 360 g

Scitec WOD Fireworks 360 g

Scitec WOD Fireworks 360 g

Cena: 38929% sleva!
Jednotková cena: 108.06 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 338 Kč
Původní cena: 550 Kč, ušetříte: 161
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Naše SCITEC NUTRITION ® WORK OUT AND DIET ( WOD ) CRUSHER formule pomůže vyždímat z tvých tréninků a stravování vyšší výkony, maximální kondici a lepší postavu!

Při vývoji produktu FIREWORKS-u bylo nejdůležitějším kritériem dosažení zvýšení sportovního výkonu. Pomocí 10 hodnotných složek pomáhá taky k mentální koncentraci a optimalizaci jednotlivých důležitých systémů. Dávkovací profil FIREWORKS-u je takový, že v daných případech lze užívat i více dávek najednou. Charakteristikou produktu FIREWORKS je vynikající rozpustnost a senzační chuť! Formule neobsahuje kreatin, o jeho užívání - přesném dávkování - se může uživatel rozhodnout sám, dle zátěže tréninku. FIREWORKS lze na základě těchto skutečností považovat za opravdu mnohostrannou energickou formuli.

Složení produktu FIREWORKS: 100 mg kofeinu v jedné dávce, 750 mg L- karnitinu, 2050 mg arginin HCl + AKG, glutamin, ornitin, vitamin C, cholin, vitamin B3. Produkt obsahuje i významné množství vitamínu C, který přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému, také ke snížení únavy a pocitu vyčerpanosti. * Kromě toho napomáhá při zachovávání normální činnosti imunitního systému během tréninku a po něm (tento pozitivní účinek lze dosáhnout užitím plus 200 mg vitamínu C, nad doporučenou denní dávku příjmu vitamínu C)! *

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (12 g) rozmíchanou v 400 ml vody, nejlépe 30-60 minut před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

12 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

268 kcal

 

Tuky

0 g

 

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

 

Sacharidy

5 g

 

-  z toho cukry

5 g

 

Bílkoviny

0 g

 

Soli

0 g

 

Vitamín C

230 mg

 

Vitamín B3 (Niacin)

2,6 mg NE

 

Kofein

100 mg

 

“FIREWORKS” BOOSTER MATRIX

3985 mg

 

Arginine Accelerator Complex

(L-Arginine HCl (2000 mg),

Alpha-Ketoglutarate Ca (50 mg))

2050 mg

 

“FIREWORKS” Auxiliary Complex

(L-Glutamine (500 mg), L-Ornithine

HCl (250 mg), Ascorbic Acid (230 mg),

Choline Bitartrate (202 mg),

Nicotinamide (2.6 mg))

1185 mg

 

Carnitine Carrier Blend

(L-Carnitine L-Tartrate (500 mg),

Acetyl L-Carnitine HCl (250 mg))

750 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Příchuť Mango-Citron: Dextróza, L-arginin hydrochlorid, citronové aroma, mangové aroma, látka regulující kyselost: kyselina citronová, L-karnitin L-tartrát, L-glutamin, acetyl-L-karnitin HCl, L-ornitin hydrochlorid, kyselina L- askorbová, cholin bitartrát, sladidla: sukralosa, acesulfam-K, kofein, alfa-ketoglutarát vápenatý, barvivo: riboflavin, nikotinamid.

Příchuť pomeranč-Citron: Dextróza, L-arginin hydrochlorid, aroma pomerančového džusu, citronové aroma, látka regulující kyselost: kyselina citronová, L-karnitin L-tartrát, L-glutamin, acetyl-L-karnitin HCl, L-ornitin hydrochlorid, kyselina L -askorbová, cholin bitartrát, sladidla: sukralosa, acesulfam-K, kofein, alfa-ketoglutarát vápenatý, barviva: sunset yellow FCF***, ponceau 4R***, riboflavin, nikotinamid.

Příchuť malina-Citron: Dextróza, L-arginin hydrochlorid, malinové aroma, citronové aroma, látka regulující kyselost: kyselina citronová, L-karnitin L-tartrát, L-glutamin, acetyl-L-karnitin HCl, L-ornitin hydrochlorid, kyselina L- askorbová, cholin bitartrát, sladidla: sukralosa, acesulfam-K, kofein, alfa-ketoglutarát vápenatý, barviva: riboflavin, nikotinamid.

*** Může negativně ovlivnit činnost a pozornost dětí.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Tento výrobek obsahuje 100 mg kofeinu v každé dávce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein, osoby se srdečními onemocněními a osoby s vysokým krevním tlakem! V závislosti na individuální citlivosti užívejte na začátku jen poloviční dávku. Produkt může ovlivnit využitelnost a účinnost některých léků! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.