• +420 731 159 137

Scitec WOD Balanced Recovery 2100 g

Scitec WOD Balanced Recovery 2100 g

Scitec WOD Balanced Recovery 2100 g

Cena: 1 091
Jednotková cena: 51.95 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 949 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Nejintenzivnější tréninkové metody - včetně CrossFit®u a jiných funkčních tréninkových metod s vysokou intenzitou- spálí obrovské množství sacharidů a poškozují svalová vlákna, což vyžaduje pro účinnou regeneraci správné doplňování sacharidů, bílkovin nebo aminokyselin, jakož i mikroživin, elektrolytů a vody. Kromě toho může být užitečným při léčbě zánětů. Zvláště kritický význam má doplňování živin po tréninku hlavně v případě, když plánuješ trénovat vícekrát denně!

Naši potréninkovou regenerační formuli WOD CRUSHER BALANCED RECOVERY jsme sestavili tak, aby zajistila svým bílkovinným a sacharidovým matrixem, jakož i množstvím užitečných extra složek, vyváženou podporu.

POKROČILÉ BÍLKOVINY: základem našich formulí jsou nejlepší složky z těch, které jsou považovány za nejlepší- hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, která je enzymaticky "předtrávenou" bílkovinou, což znamená, že je do určité míry rozložena podobným způsobem jako při trávení, a proto je její vstřebávání a využitelnost nejlepší. Syrovátková bílkovina je považována za standardní, pro svou nejvyšší biologickou hodnotu, i ve světě CrossFit®! Význam bílkovin je všeobecně známý, ale není na škodu ho zdůraznit: bílkoviny přispívají k objemu svalové hmoty a také k udržování zdraví kostí! *

POKROČILÝ SACHARIDOVÝ MATRIX: náš produkt - založený na určeném poměru bílkovin - zabezpečuje pro organismus sacharidový matrix s obsahem sacharidů s různou délkou vstřebatelnosti. Přidali jsme i živiny s rychlými a pomalými vlastnostmi vstřebatelnosti, kromě jiných například Palatinose® a rozvětvený cyklodextrin!

Podpora EXTRA AMINOKYSELINAMI: náš produkt jsme doplnili aminokyselinami taurinu, které jsou částečně esenciálními aminokyselinami se stabilizační funkcí lipidových membrán v organismu, a které pomáhají při mnoha antioxidačních obranných procesech.

EXTRA PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální tvorbě kolagenu, k normální funkci chrupavek, k normálnímu stavu dásní, zubů, kůže a cév. * Vitamín C dále pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku a po něm (tento pozitivní účinek lze dosáhnout příjmem plus 200 mg vitamínu C nad doporučenou denní dávku!). *

BALANCEDRECOVERY obsahuje elektrolyty (draslík, chlór, sodík, vápník, hořčík). Draslík přispívá k normální činnosti svalstva, pomáhá při normální činnosti nervového systému a při udržování normálního krevního tlaku! * Bromelain je výtažek z ananasu, směs enzymů trávicích bílkoviny, nazývaný jako proteázy.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (70 g – 1 1/3 dávkovací odměrky) rozmíchanou s 400 ml vody, nejlépe po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

70 g (1 ¼ odměrky)

Energetická hodnota

268 kcal

Tuky

3,6 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,1 g

Sacharidy

39 g

-  z toho cukry

2,1 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,49 g

Matrix pokročilých sacharidů

(Maltodextrin 36.3 g, Palatinose™ 1 g,

Vysoce rozvětvený cyklický Dextrin 0.2 g)

37,6 g

Elektrolyty

(Vápník, Chlorid, Hořčík, Draslík, Sodík)

760 mg

Taurin

500 mg

Bromelain (trávicí enzym)

200 mg

Vitamín C

200 mg

L-Alanin

1007 mg

L-Arginin

457 mg

L-kyselina aspartová

2146 mg

L-Cystein

442 mg

L-Glutamin

3513 mg

Glycin

322 mg

L-Histidin

345 mg

L-Isoleucin

1250 mg

L-Leucin

2112 mg

L-Lysin

1876 mg

L-Methionin

432 mg

L-Phenylalanin

621 mg

L-Prolin

1156 mg

L-Serin

982 mg

L-Threonin

1360 mg

L-Tryptophan

313 mg

L-Tyrosin

553 mg

L-Valin

1189 mg

 

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoláda oříšek: Maltodextrin, syrovátkové bílkoviny – hydrolyzát, syrovátkové bílkoviny – izolát ( emulgátor: sojový lecitin), nízkotučný kakaový prášek (10-12%), aroma: čokoláda, oříšek; sojový lecitin v prášku, zahušťovadlo: xanthan; Palatinose™  (isomaltulosa ), taurin, kyselina L-askorbová, bromelain – extrakt z ananas comosus (1200 GDU/g), cyklický dextrin s vícenásobně rozvětveným řetězcem, chlorid sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K.

Příchuť jahodový krém: Maltodextrin, syrovátkové bílkoviny – hydrolyzát, syrovátkové bílkoviny – izolát ( emulgátor: sojový lecitin), aroma: jahoda, tvarech, krémová; sójový lecitin prášek, zahušťovadlo: xanthan; Palatinose™ (isomaltulosa), taurin, kyselina L-askorbová, bromelain – extrakt z ananas comosus (1200 GDU/g), cyklický dextrin s vícenásobně rozvětveným řetězcem, chlorid sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K; barvivo: karmoizín****.

Příchuť ananas kokos: Maltodextrin, syrovátkové bílkoviny – hydrolyzát, syrovátkové bílkoviny – izolát ( emulgátor: sojový lecitin), aroma:  ananas, kokos; strouhaný kokos, sojový lecitin v prášku, Palatinose™ (isomaltulosa),  zahušťovadlo: xanthan; taurin, kyselina L-askorbová, bromelain – extrakt z ananas comosus (1200 GDU/g), cyklický dextrin s vícenásobně rozvětveným řetězcem, chlorid sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.