• +420 731 159 137

Scitec Muscle Army Warrior Juice 2100 g

Scitec Muscle Army Warrior Juice 2100 g

Scitec Muscle Army Warrior Juice 2100 g

Cena: 1 139
Jednotková cena: 54.24 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 990 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

WARRIOR JUICE je 50% směsí bílkovin vysoké kvality s přidanými populárními volnými aminokyselinami, obohacenou o vitamín C a to v dávce dosahující 100 procent doporučené denní dávky. Naše bílkovinná směs se z poloviny skládá z mléčné syrovátky a z poloviny z nedenaturovaného micelárního kaseinu (namísto denaturovaného kaseinu nižší kvality)! Toto dělá z produktu WARRIOR JUICE vyváženou, mnohostrannou formuli, kterou lze aplikovat kdykoli: před a po tréninku, během dne a před spánkem.

Bílkoviny přijaté ve stravě jsou zdrojem životu důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou v organismu nezbytné pro tvorbu tkání a k jejich udržování. Proto obsah bílkovin v produktu WARRIOR JUICE přispívá ke zvyšování objemu svalové hmoty a také k udržování normálního stavu kostí.* Je vynikajícím doplňkem jak k normální stravě, tak v dietě. Vhodný je také v případě, pokud na sebe chceš nabrat co nejvíce svalové hmoty.

Bílkovinná formule WARRIOR JUICE obsahuje i extra přidané aminokyseliny: celkem 3000 mg L-glutaminu a L-argininu! Vitamín C přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému a také k tlumení vyčerpání a pocitu únavy.* Kromě toho napomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku i po něm (tento pozitivní účinek lze zajistit navýšením vitamínu C o 200 mg - které zajišťuje 1 dávka produktu WARRIOR JUICE)!*

Naše bílkovinná formule obsahuje ve značné míře i vápník, který přispívá k následujícím účinkům:

  • k normální činnosti svalů
  • k normálnímu přenosu podnětů
  • k normální tvorbě energie látkovou výměnou
  • k normální srážlivosti krve
  • k normální činnosti trávicích enzymů
  • vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g - ¾ dávkovací odměrky) rozmíchanou v 250 ml vody, džusu nebo mléka (mléko zvyšuje výživovou hodnotu) denně, nejlépe po tréninku. Další dávku lze užívat dle potřeby kdykoliv během dne.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (3/4 odměrky)

Energetická hodnota

107 kcal

Tuky

0,91 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,35 g

Sacharidy

4,7 g

-  z toho cukry

1,2 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,10 g

Fosfor

182 mg

Vápník

300 mg

Vitamín C

111 mg

Extra přidána pevná aminokyselina

 

L-Glutamin

1500 mg

L-Arginin HCl

1500 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoláda: instantní koncentrát mléčné syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), micelární koncentrát kaseinu (mléko), maltodextrin, nízkotučný kakaový prášek (10 – 12 %), L-arginin hydrochlorid, L-glutamin, čokoládové aroma, vanilkovo-smetanové aroma, zahušťovadlo: xantanová guma, kyselina L-askorbová, sladidla: acesulfam-K, sukralóza.

Příchuť jahoda: instantní koncentrát mléčné syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), micelární koncentrát kaseinu (mléko), maltodextrin, jahodové aroma, L-arginin hydrochlorid, L-glutamin, látka regulující kyselost: monohydrát kyseliny citronové, zahušťovadlo: xantanová guma, sladidla: acesulfam-K, sukralóza; kyselina L-askorbová, barviva: červená řepa, Ponceau 4R****.

Příchuť vanilka: instantní koncentrát mléčné syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), micelární koncentrát kaseinu (mléko), maltodextrin, L-arginin hydrochlorid, L-glutamin, vanilkové aroma, jogurtové aroma, zahušťovadlo: xantanová guma, sladidla: acesulfam-K, sukralóza ; kyselina L-askorbová.

**** Může mít negativní účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a korýše!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.