• +420 731 159 137

Scitec Beef Aminos 500 tablet

Scitec Beef Aminos 500 tablet

Scitec Beef Aminos 500 tablet

Cena: 69926% sleva!
Jednotková cena: 139.8 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 608 Kč
Původní cena: 950 Kč, ušetříte: 251
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Hovězí maso je v kruhu zkušených sportovců uznávaným zdrojem bílkovin. Bílkoviny jsou rozkládány většinou enzymatickou cestou, čímž vniknou biologicky využitelné peptidy. Získávání peptidů nacházejících se v BEEF AMINOS se neuskutečňuje chemickou cestou, ale aplikováním tlaku, dosahujícího hydrolýzy čerstvé, základní látky hovězího masa bez obsahů hormonů.

Výsledkem je vynikající stravitelnost, rozpustnost a vstřebatelnost. BEEF AMINOS zabezpečují „peptidové spektrum“: 15% peptidů obsažených v produktu se vyznačuje molekulovou hmotností 6000 Da, 55% hmotností 3000 Da a zbývajících 30% se vyznačuje takzvanou „super-peptidovou“ formou, jejíž molekulová hmotnost je 500 Da nebo i nižší. Využíváním menších předtrávených peptidů lze dosáhnout rychlejší regenerace v kritickém čase po tréninku, stejně tak jako dosažení pozitivní rovnováhy dusíku, protože na rozložení bílkovin na menší částice už organismus nepotřebuje čas ani energii.

Toto umožňuje regeneraci poškozených svalových vláken, jako také nejúčinnější hypertrofii svalstva ve fázi anabolického růstu. Naše formule zabezpečuje pro organismus všech 9 typů esenciálních aminokyselin. Konzumace esenciálních aminokyselin je pro nás neodpustitelná, protože si je tělo nedokáže samo vytvořit a je nutné je přijmout jakou součást naší stravy. Pravá hovězí bílkovina obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, mezi kterými je také tryptofan, který se tedy nedostane do produktu později ve formě přídavku – některé firmy často používají raději kolagenní bílkovinu. Konzumace aminokyselin peptidové formy je velmi účinná v čase blízkém tréninku. Obsah hydrolyzované bílkoviny produktu BEEF AMINOS přispívá ke zvyšování objemu svalové hmoty, jejímu udržování a také k udržení zdraví kostí.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 4 tablety Beef Aminos těsně před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 tablety

Energetická hodnota

15 kcal

Tuk

0 g

Sacharidy

0 g

Bílkoviny

3,8 g

Soli

0,07 g

Hovězí aminokyseliny

3790 mg

Esenciální aminokyseliny

 

L-Histidin

42 mg

L-Isoleucin

76 mg

L-Leucin

159 mg

L-Lysine

167 mg

L-Methionin

38 mg

L-Phenylalanin

106 mg

L-Threonin

87 mg

L-Tryptophan

8 mg

L-Valin

129 mg

Nesenciální aminokyseliny

 

L-Alanin

386 mg

L-Arginin

318 mg

L-Kyselina aspartová

258 mg

L-Cystein

4 mg

L-Glutamin

455 mg

Glycin

898 mg

L-Prolin

477 mg

L-Serin

140 mg

L-Tyrosin

42 mg

SLOŽENÍ:

Hydrolyzované hovězí bílkovinné peptidy, zpevňovací látky (Silici‑ed Mikrokrystalická celulóza [Mikrokrystalická celulóza, koloidní oxid křemičitý], koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.