• +420 731 159 137

Scitec Winter-X 75 kapslí

Scitec Winter-X 75 kapslí

Scitec Winter-X 75 kapslí

Cena: 199
Jednotková cena: 2.65 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 173 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Léčivou rostlinu Echinacea už mnoho století používali i američtí domorodci na podporu imunitního systému a jako doplněk výživy ji používá mnoho miliónů uživatelů i v dnešní moderní době.Echinacea je obzvlášť atraktivní v době přechodu jednotlivých ročních období. Vitamín C a zinek se kromě mnoha užitečných vlastností podílí i na správné funkci metabolizmu a také při ochraně beněk před oxidačním stresem. Vitamín C kromě toho pomáhá při předcházení únavě a vyčerpání! Tato komplexní formule má pozitivní účinky na stav vlasů, nehtů, pokožky a kostí.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín C (kyselina askorbová)

625 mg

Zinek

24 mg

Výtažky echinacea

200 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina L-askorbová, Echinacea purpurea (bylina) výtažky v poměru 10:1, glukonát zinečnatý, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování a spékání: stearát hořečnatý; barvivo: dioxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Produkt neužívejte déle než 8 týdnů. Winter-X není vhodný pro osoby, které jsou citlivé na hvězdnicotvaré rostliny, s autoimunitními onemocněními a osoby užívající imunosupresiva! Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy, také pro osoby pod jiným lékařským dohledem – doporučuje se si před užíváním vyžádat názor svého lékaře! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.