• +420 731 159 137

Scitec Water Cut 100 kapslí

Scitec Water Cut 100 kapslí

Scitec Water Cut 100 kapslí

Cena: 264
DPH: 15%, Cena bez DPH: 230 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

WATER CUT je komplexní formulí, která je určena pro běžnou populaci, ale i pro profesionální kulturisty. Jedná se o formuli, která pozitivně přispívá ke snížení obsahu přebytečné vody v těle. Obsahuje 8 důkladně vybíraných, synergicky působících výtažků z léčivých rostlin a mikroživin. WATER CUT jsme vyvinuli tak, aby byl jen minimálně stimulující a aby bylo zabezpečeno jeho co nejvšestrannější využití.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 kapsle spolu s 500 ml vody, 2x denně - 2 kapsle ráno a 2 kapsle odpoledne. Dodržujte důkladnou hydrataci během celého dne.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle

Vitamín C

1000 mg

Vitamín B6

8 mg

Výtažky artyčoku

700 mg

Výtažky brusinky velkoplodé

400 mg

Výtažky zeleného čaje (50% polyfenolů)

400 mg

-     z toho kofein

40 mg

Výtažky pampelišky lékařské

200 mg

Výtažky petržele

200 mg

Výtažky jalovce

40 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina askorbová, artyčoky výtažky (Cynara scolymus), želatinová kapsle (hovězí želatina, barvivo kapslové tobolky: Candurin Silver Fine, oxid černého železa, Brillinatová černá BN), výtažky zeleného čaje (Camellia sinensis), brusinka velkoplodá výtažky (Vaccinium macrocarpon), pampeliška lékařská výtažky (Taraxacum officinale), petržel výtažky (Petrosellium crispum), látka ke zvýšení objemu (stearát hořečnatý), jalovec výtažky (Juniperus communis), pyridoxin HCl.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.