• +420 731 159 137

Scitec Volumass 35 Professional 6000 g

Scitec Volumass 35 Professional 6000 g

Scitec Volumass 35 Professional 6000 g

Cena: 1 299
Jednotková cena: 21.65 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1130 Kč
Dostupnost: Skladem

EXP 09/2019

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

Volumass 35 Professional je omlazenou verzí předešlé formule Volumass 35! Volumass 35 Professional zajišťuje pro svalstvo množství živin. Byl vyvinut pro takové sportovce, kteří mají z důvodu většího svalového objemu a zvýšené aktivitě i zvýšené nároky na příjem živin.

Volumass 35 Professional obsahuje v doporučené dávce větší množství kreatinu, což nahrazuje využitý kreatin. Kromě toho zajišťuje i kvalitní bílkoviny a vyznačuje se vyšší kalorickou hodnotou, než naše předešlé produkty nižší třídy. Volumass 35 Professional, se svým 35%-ním obsahem bílkovin přibližuje v rámci sportovní výživy k vytyčeným makronutričným hodnotám. Proto je možné jej integrovat do denního plánu nutričního příjmu. Vyznačuje se obsahem bílkovin vysoké kvality z ultrafiltrované koncentrátu syrovátkové bílkoviny, příčně-mikrofiltrovaného izolátu syrovátkové bílkoviny, které jsou bohaté na obsah bílkovinných mikrofrakcí. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Z toho důvodu přispívá obsah bílkovin produktu Volumass 35 Professional ke zvyšování objemu svalové hmoty a k jejímu udržování.* Úplné bílkoviny, pocházející z mléka, zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jmenovitě jsou to: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a vynikajícím obsahem aminokyselin, proto se vyznačuje vynikající biologickou hodnotou ve srovnání s bílkovinnými zdroji jako je maso, ryby, vejce a sója.

Volumass 35 Professional obsahuje další složky! "ATTACK"! Multikomponentný Keratinový Matrix zajišťuje 5 typů kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-ových denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink.*

Do formule jsme přidali i glutaminový matrix a aminokyselinu Taurin. Kyselina listová přispívá k tlumení únavy a vyčerpání, k normální syntéze aminokyselin, k normální tvorbě červených krvinek a také k normální činnosti imunitního systému.* Vápník hraje roli při tvorbě energie látkovou přeměnou, při normální činnosti svalstva, při normální neurotransmisi a také při zachování normálního stavu kostí.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (50 g) denně rozpuštěného v 400 ml vody nebo nízkotučného mléka, nejlépe do 30 minut po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

50 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

186 kcal

Tuky

2,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,2 g

Sacharidy

22 g

-  z toho cukry

10 g

Bílkoviny

17,5 g

Soli

0,14 g

Kyselina listová

30 mcg

Vápník

176 mg

“ATTACK” Multi-komponent kreatin matrix:

Creatine Monohydrate, Micronized Creatine Monohydrate,

Creatine Citrate, Creatine Anhydrous, Creatine Pyruvate

1105 mg

-  z toho čistý kreatin

1056 mg

Patentovaný Multi-komponent Glutamin matrix:

L-Glutamine (295 mg), L-Alanine (190 mg)

485 mg

Taurin

250 mg

Profil aminokyselin (% z bílkovin)

 

L-Alanin

5,0

L-Arginin

2,5

Kyselina L-Aspartová

10,4

L-Cystein

2,2

Kyselina L-Glutamová

16,9

Glycin

1,8

L-Histidin

1,7

L-Isoleucin

6,0

L-Leucin

10,5

L-Lysin

9,1

L-Methionin

2,1

L-Fenylalanin

3,2

L-Prolin

6,0

L-Serin

5,2

L-threonin

6,9

L-Tryptofan

1,7

L-Tyrosin

2,9

L-Valin

5,9

 

SLOŽENÍ:

Příchuť skořice-vanilka: Směs syrovátkové bílkoviny (koncentrát ultrafiltrované syrovátkové bílkoviny a izolát mléčné bílkoviny, obsahující bílkovinné frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; emulgační látku (sójový lecitin), maltodextrin, dextróza, kukuřičný škrob, aromata (smetana, skořice), kreatin monohydrát, Palatinose ™ (isomaltosa), L-glutamin, taurin, L-alanin, zahušťovadlo (xanthan), mikrokrystalický kreatin monohydrát, kreatin citrát, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), kreatin fosfát, kreatin pyruvát, kyselina listová.

Příchuť bílá čokoláda: Směs syrovátkové bílkoviny (koncentrát ultrafiltrované syrovátkové bílkoviny a izolát mléčné bílkoviny, obsahující bílkovinné frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; emulgační látku (sójový lecitin), maltodextrin, dextróza, prášek bílé čokolády (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko), kousky čokolády (cukr, kakaová masa, nízkotučný kakaový prášek, emulgační látka [řepkový lecitin], kakaové máslo), kukuřičný škrob, kakaový prášek (obsah tuku 10-12%), kreatin monohydrát, aroma (čokoláda), Palatinose ™ ( isomaltosa), L-glutamin, taurin, L-alanin, zahušťovadlo (xanthan), mikrokrystalický kreatin monohydrát, kreatin citrát, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), kreatin fosfát, kreatin pyruvát, kyselina listová.

Příchuť trojtá čokoláda: Směs syrovátkové bílkoviny (koncentrát ultrafiltrované syrovátkové bílkoviny a izolát mléčné bílkoviny, obsahující bílkovinné frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; emulgační látku (sójový lecitin), maltodextrin, dextróza, kousky čokolády (cukr, kakaová masa, nízkotučný kakaový prášek, emulgační látka [řepkový lecitin], kakaové máslo), kakaový prášek (obsah tuku 10-12%), prášek mléčné čokolády (mléčná čokoláda [cukr, kakaový prášek, plnotučné sušené mléko, kakaové máslo], přírodní aroma), kukuřičný škrob, kreatin monohydrát, aroma (čokoláda), Palatinose ™ (isomaltosa), L-glutamin, taurin, L-alanin, zahušťovadlo (xanthan), mikrokrystalický kreatin monohydrát, kreatin citrát, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), kreatin fosfát, kreatin pyruvát, kyselina listová.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.