• +420 731 159 137

Scitec Volumass 35 6000 g

Scitec Volumass 35 6000 g

Scitec Volumass 35 6000 g

Cena: 2 29522% sleva!
Jednotková cena: 38.25 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1996 Kč
Původní cena: 2500 Kč, ušetříte: 205
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Volumass 35 je gainer s vysokým obsahem bílkovin, pro tvé svaly zajistí množství živin. Volumass 35 byl vyvinut pro takové sportovce, kteří mají z důvodu většího svalového objemu a zvýšené aktivitě i zvýšené nároky na příjem živin. Doporučená dávka Volumass 35 obsahuje více kreatin-monohydrátu (1250 mg), pomocí kterého se nahradí spotřebovaný kreatin. Kromě toho zajistí i mnoho kvalitních bílkovin, a má i vyšší kalorickou hodnotu, jako předešlé produkty s nižšími hodnotami.

Bílkoviny i sacharidy hrají v době rozvoje svalové hmoty stejně důležitou roli. Jsou zdrojem energie a jsou stavebními látkami pro rozvoj tkání. Volumass 35, s 35% poměrem bílkovin, vyhovuje svým poměrem makroživin většině sportovních stravovacích systémů. Je proto pravděpodobně optimální pro metabolismus většiny tělesných typů sportovců. 

Volumass 35 je tedy využitelný v celodenní stravě. Vyznačuje se obsahem bílkovin vysoké kvality z ultrafiltrovaného koncentrátu syrovátkové bílkoviny, příčně-mikrofiltrovaného izolátu syrovátkové bílkoviny, které jsou bohaté na obsah bílkovinných mikrofrakcí. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Z toho důvodu přispívá obsah bílkovin produktu Volumass 35 Professional ke zvyšování objemu svalové hmoty a k jejímu udržování. *

Úplné bílkoviny, pocházející z mléka, zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jmenovitě jsou to: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin).

Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku.  Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a vynikajícím obsahem aminokyselin, proto se vyznačuje vynikající biologickou hodnotou ve srovnání s bílkovinnými zdroji jako je maso, ryby, vejce a sója.

Volumass 35 obsahuje další přidané složky: kreatin a taurin. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

٭Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (50 g - 1 odměrka) denně rozmíchanou v 400 ml vody nebo nízkotučného mléka, nejlépe do 30 minut po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

50 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

186 kcal

Tuky

1,9 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,6 g

Sacharidy

24 g

-  z toho cukry

1,8 g

Bílkoviny

19 g

Soli

0,27 g

Fosfor

120 g

Kreatin moohydrát

1250 mg

-  z toho kreatin

1105 mg

Taurin

250 mg

L-Alanin

900 mg

L-Arginin

400 mg

Kyselina L-Aspartová

2000 mg

L-Cystein

400 mg

Kyselina L-Glutamová

3400 mg

Glycin

300 mg

L-Histidin

300 mg

L-Isoleucin

1200 mg

L-Leucin

2000 mg

L-Lysin

1800 mg

L-Methionin

400 mg

L-Fenylalanin

600 mg

L-Prolin

1000 mg

L-Serin

900 mg

L-threonin

1300 mg

L-Tryptofan

300 mg

L-Tyrosin

500 mg

L-Valin

1000 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť dvojtá čokoláda: ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin) obsahující frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; maltodextrin, nízkotučný kakaový prášek (10 – 12 %), kreatin monohydrát, dextróza, aroma hořké čokolády, hydrogenfosforečnan sodný, taurin, hydrogenfosforečnan hořečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, izolát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), sladidla: acesulfam-K, sukralóza.

Příchuť francouzská vanilka: ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin) obsahující frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; maltodextrin, kreatin monohydrát, dextróza, jogurtový prášek (mléko), smetanovo-vanilkové aroma, hydrogenfosforečnan sodný, taurin, hydrogenfosforečnan hořečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, sladidla: acesulfam-K, sukralóza; izolát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin).

Příchuť malinový krém: ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin) obsahující frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu; maltodextrin, kreatin monohydrát, látka regulující kyselost: monohydrát kyseliny citronové; tvarohový prášek (mléko), tvarohové aroma, malinové aroma, hydrogenfosforečnan sodný, taurin, hydrogenfosforečnan hořečnatý, dextróza, hydrogenfosforečnan didraselný, izolát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), sladidla: acesulfam-K, sukralóza, barvivo: Ponceau 4R*** *.

**** Může mít negativní účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a korýše!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.