• +420 731 159 137

Scitec Vitargo CRX 2.0 1600 g

Scitec Vitargo CRX 2.0 1600 g

Scitec Vitargo CRX 2.0 1600 g

Cena: 76928% sleva!
Jednotková cena: 48.06 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 669 Kč
Původní cena: 1070 Kč, ušetříte: 301
Dostupnost: Zboží je nedostupné

VITARGO CRX 2.0 je vylepšenou verzí naší "sacharidově kreatinové" formule druhé generace, s množstvím takových účinných látek, které sportovci považují v produktech podobného charakteru za užitečné. Podporuje výkon s vysokou intenzitou! Obsah sacharidů v plné míře zajišťuje patentované Vitargo, který je patentovaným sacharidem s vysokou molekulovou hmotností; její průměrná molekulová hodnota se pohybuje v rozmezí 500,000 - 700,000.

Je jedinečný, protože tento profil, který se výrazně odlišuje od profilu cukru (glukózy, fruktózy) a také od maltodextrinu, vyskytujícího se v mnoha produktech, je možné získat pouze speciálním procesem. Molekulová hmotnost maltodextrinu je přibližně 1,000 - 10,000, dextrózy 180! Z Vitarga lze připravit nápoj s velmi nízkou osmolalitou, zároveň ale s vysokým obsahem sacharidů!

Tato vyvinutá formule obsahuje i několik aktivních účinných látek, jejichž účinky jsou vědecky dokázány. Každá dávka zajišťuje 5 gramů nejvíce vědecky zkoumaného druhu kreatinu, kreatin monohydrátu (a jiných druhů kreatinů v patentovaném matrixu). Je vědecky dokázáno, že kreatin v minimálně 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

Z vybíraných účinných látek některé i přispívají k jednomu, nebo i k více níže uvedeným, prospěšným fyziologickým účinkům*:

  • Normální činnost nervové soustavy
  • Tlumení únavy a vyčerpání
  • Normální tvorba energie látkovou přeměnou
  • Normální metabolismus bílkovin a glykogenu
  • Normální syntéza aminokyselin
  • Regulace hormonálních procesů
  • Normální tvorba červených krvinek
  • Normální činnost imunitního systému

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (40 g – 2/3 odměrky) rozpuštěnou v 400 ml vody denně, nejlépe po tréninku (nebo ½ dávky před a druhou ½ po).

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

40 g (2/3 odměrky)

Energetická hodnota

112 kcal

Tuky

0 g

Sacharidy

28 g

-     z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Soli

0 g

Vitamín B6

0,21 mg

Kyselina listová

30 mcg

Vitargo®

30 g

CRX patentovaná směs

8525 mg

Patentovaný “CREA-BOMB” Multi-komponent kreatine Matrix

5000 mg

-     z toho kreatin

4416 mg

Předchůdce oxidu dusnatého

2000 mg

Glutamine Amino Matrix

1020 mg

Podporující Matrix

505 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť zelené jablko: Vitargo ® směs uhlohydráty ze škrobu s vysokou molekulovou hmotností, kreatin monohydrát, L-arginin hydrochlorid, L-glutamin, aroma: jablko; regulátor kyselosti: kyselina citrónová bezvodá; taurin, sladidla: acesulfam K, sukralóza; MicronTec mikronizovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný L-glutamin, kyselina jablečná, barvivo: Brilliantgruen (tartrazin***, Patent Blue V), riboflavin; Alfa-ketoglutarát vápnik, kreatin bezvodý, kreatin-citrát, kreatin pyruvát, L-alanin, extrakt ze semen Trigonella foenum-grecum s 20% obsahem, kyselina pteroyl-monoglutámová, pyridoxin hydrochlorid.

Příchuť malina: Vitargo®- patentované sacharidy s vysokou molekulovou hmotností z kukuřičného škrobu, kreatin monohydrát, L-arginin hydrochlorid, L-glutamin, malinové aroma, taurin, látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová; sladidla: sukralóza, acesulfam-K; barvivo: červená řepa; MicronTec mikronizovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný L-glutamin, kyselina DL-jablečná, alfa-ketoglutarát-vápenatý, bezvodý kreatin, kreatin citrát, kreatin pyruvát, L-alanin, Trigonella foenum graecum (semeno) 20% výtažky, kyselina pteroylmonoglutamová, pyridoxin hydrochlorid.

**** Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

Patentovaný “CREA-BOMB” Multi-komponent kreatin Matrix: Creatine Monohydrate, MicronTec Micronized Creatine Monohydrate, Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate.

Předchůdce oxidu dusnatého: L-Arginine HCl.

Glutamine Amino Matrix: L-Glutamine, Micronized L-Glutamine.

Podporující Matrix: Taurine (460 mg), L-Malic Acid (20 mg), Alpha-Ketoglutarate Calcium (AKG) (10 mg), L-Alanine (10 mg), Fenugreek extract (standardized for 4-Hydroxy Isoleucine) (5 mg).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.