• +420 731 159 137

Scitec Vitamin D3 250 kapslí

Scitec Vitamin D3 250 kapslí

Scitec Vitamin D3 250 kapslí

Cena: 189
Jednotková cena: 75.6 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 164 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Vitamín D3 si organismus přirozeným způsobem vytváří sám tehdy, když je vystaven přímému slunečnímu záření. Množství syntetizovaného vitamínu D3 závisí ale na množství činitelů (např. ročním období, místě, času, věku, množství smogu v ovzduší, typu pokožky).

Vitamín D3 se v přirozené formě nachází i ve stravě, a to v podobě vitamínu D2 (ergokalciferol) a vitamín D3 (kolekalciferol), lze je však přijímat i ve formě doplňku výživy. Vitamín D přispívá k normální činnosti svalů a imunitního systému, k udržování normálního stavu kostí a zubů, také k normálnímu vstřebávání/využitelnosti vápníku a fosforu. *

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín D3

12 mcg

SLOŽENÍ:

Doplňková látka: mikrokrystalická celulóza; hovězí želatina, cholekalciferol, látka zabraňující hrudkování a spékání: stearát hořečnatý; barvivo: dioxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.