• +420 731 159 137

Scitec Alkaly-X 660 g

Scitec Alkaly-X 660 g

Scitec Alkaly-X 660 g

Cena: 57923% sleva!
Jednotková cena: 87.73 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 503 Kč
Původní cena: 750 Kč, ušetříte: 171
Dostupnost: Zboží je nedostupné

ALKALY-X je patentovaným druhem kreatinu, který obsahuje kreatin "správné-pH", v pufrované formě. KRE-ALKALIN je produktem s pH hodnotou nad 12, protože je syntetizován patentovanou výrobní metodou, která změní jeho hodnotu pH. Cílem je získání stabilnější, pro tělo účinnější a snadněji využitelnější formy. Kreatin je organická kyselina obsahující dusík, která se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu se vyskytuje v těle, konkrétně ve svalstvu.

Tyto buňky dokážou skladovat více kreatinu, než jsme schopni zajistit při normální každodenní stravě nebo jaké je schopno naše tělo syntetizovat. Pokud naši stravu doplníme o alkálie-X, naše svaly ho budou skladovat ve větším množství. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

ALKLALY-X obsahuje mnoho jiných, populárních účinných látek využívaných v doplňcích výživy pro sportovce, jako jsou například aminokyseliny arginin a taurin, a také beta-alanin. Beta-alanin je neesenciální aminokyselinou, kterou svalové buňky využívají k syntéze karnosinu. Karnosin se ve vysoké koncentraci nachází v kosterním svalstvu, v prvé řadě v nejsilnějších svalových vláknech II typu se schopností rychlého stažení. Zvýšení hladiny karnosinu formou doplňku výživy má v praxi u informovaných atletů a kulturistů stále větší popularitu.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 - 2 dávky (1 dávka je 2/3 odměrky = 33 g) Alkaly-X rozpuštěné v 500 ml vody, v proteinovém nebo sacharidovém nápoji v první řadě po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

33 g (1 dávka - 2/3 odměrky)

Energetická hodnota

93 kcal

-   z toho tuky

0 g

Sacharidy

23 g

-   z toho cukry

8 g

Kre-Alkalyn

3000 mg

Pomocný matrix

1005 mg

Beta-Alanine

3000 mg

L-Arginine báze

1000 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť Ovocný punč: Maltodextrin, dextróza, kukuřičný vosk (patentovaný s vysokým obsahem sacharidů pocházejících ze škrobů), Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatin monohydrát), Beta-Alanine, L-Arginine báze, Taurine, aromata (lesní ovoce, maliny), kyselina citrónová, umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), Alfa-Ketoglutarát vápenatý, BioPerine® (standardizovaný extrakt Piper nigrum), barviva (Carmoisine, Brilantní modř FCF).

Příchuť Malinové limonády: Maltodextrin, dextróza, kukuřičný vosk (patentovaný s vysokým obsahem sacharidů pocházejících ze škrobů), Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatin monohydrát), Beta-Alanine, L-Arginine báze, Taurine, aromata (maliny, růžová limonáda), kyselina citrónová, umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), Alfa-Ketoglutarát vápenatý, BioPerine® (standardizovaný extrakt Piper nigrum), barviva (Ponceau 4R).

Příchuť Krvavý pomeranč (Blood orange): Maltodextrin, dextróza, kukuřičný vosk (patentovaný s vysokým obsahem sacharidů pocházejících ze škrobů), Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatin monohydrát), Beta-Alanine, L-Arginine báze, Taurine, aromata (krvavý pomeranč), kyselina citrónová, Taurin, umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), Alfa-Ketoglutarát vápenatý, BioPerine® (standardizovaný extrakt Piper nigrum), barviva (Ponceau 4R, barva zapadajícího slunce-oranžově žlutá).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.