• +420 731 159 137

Scitec Ultrapure Creatine Monohydrate 1000 g

Scitec Ultrapure Creatine Monohydrate 1000 g

Scitec Ultrapure Creatine Monohydrate 1000 g

Cena: 71926% sleva!
DPH: 15%, Cena bez DPH: 625 Kč
Původní cena: 970 Kč, ušetříte: 251
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin je organickou látkou s obsahem dusíku, vyskytující se v organismech obratlovců. Až 95% kreatinu v organismu se nachází v kosterním svalstvu. Tyto buňky dokážou skladovat větší množství kreatinu, než jaké dokážeme přijmout v každodenní stravě, nebo jaké množství dokáže naše tělo vyprodukovat. Užíváním kreatinu ve formě doplňku výživy jsou schopny tvé svaly zadržovat větší množství kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3gramových denních dávkách podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

* Vědecky dokázané tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Pro dosažení pozitivních účinků je nutné přijmout minimálně 3 g kreatinu denně! Svou tělesnou hmotnost (kg) vydělte 3mi a množství (v g) užívejte každý den v době zatížení (což je dávkování v prvním týdnu). Po uplynutí této doby se doporučuje užívat udržovací, tzn. poloviční dávku.

Doporučuje se užívat nalačno, nejlépe po tréninku s jednoduchými sacharidy. Ke každým 3 g kreatinu vypijte 300 ml tekutin pro dosažení správného rozpuštění. Neužívejte najednou více než 10 g, denní dávku rovnoměrně rozdělte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (3/4 odměrky)

Kreatin monohydrát

5000 mg

-     z toho kreatin

4400 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin monohydrát.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.