• +420 731 159 137

Scitec Über Milk 800 g

Scitec Über Milk 800 g

Scitec Über Milk 800 g

Cena: 779
Jednotková cena: 97.38 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 677 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

ÜBER MILK je kvalitní, prémiový izolát mléčné bílkoviny! Mléko-díky svému jedinečnému obsahu bílkovin-patří možná k jednomu z nejlepších doplňků výživy pro budování svalové hmoty. V přirozené formě obsahuje přibližně 80% kaseinu a 20% syrovátky. Šetrnou ultrafiltrací si naše bílkovina tento poměr zachová, a v ní obsažený kasein není v denaturovaném stavu. Je v ní obsažen v micelární formě (místo méně cenného denaturovaného kaseinu), protože produkt chemicky neošetřujeme. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin, optimálním složením nenahraditelných aminokyselin, a vysokou stravitelností. Většinu bílkovin živočišného původu lze považovat za bílkoviny velmi vysoké kvality. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Proto ÜBER MILK přispívá k udržování svalové hmoty, jejího růstu a také k zachování zdraví kostí *. ÜBER MILK je vynikající pro konzumaci kdykoliv během dne, například i před spánkem. Formuli jsme doplnili o dvě volné formy aminokyselin: l-arninín a l-glutamin.

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (22 g – 1 ¼ odměrky) rozpuštěnou v 250 ml vody, mléka nebo ovocné šťávy denně, nejlépe bezprostředně po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

22 g (1 ¼ odměrky)

Energetická hodnota

84 kcal

Tuky

< 0,5 g

-     z toho mastné kyseliny

0,2 g

Sacharidy

< 0,5 g

-     z toho cukry

< 0,5 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,02 g

Báze L- Argininu

660 mg

L-Glutamin

660 mg

SLOŽENÍ:

Neupravený mléčný izolát, L-arginin, L-glutamin, aroma: vanilka; sladidla: acesulfam K, sukralóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.